Nurburgring - SpyCamera

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: tomekb »

tak myslac to nigdzie nie zajedziemy nawet na spota w Polsce
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: Ralfx »

Nie ma co porównywać :P Spot w całości powinien wyjść razem z dojazdem i noclegiem tyle co tam sam wjazd na Nurburgring. Nocleg w niemczech i dojazd (2500km w obie strony dla mnie) to już w ogóle inna bajka moim autem bez gazu :P wstępnie obliczyłem koszt paliwa na 1100zł. Tak więc serio nie martw się na zlocie w przyszłym roku na pewno bede :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: tomekb »

no to mnie uspokoiles heeh a kiedys moze bedziemy wstanie na tor taki pojechac trzebab byc dobrej mysli
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: dS »

Ralfx pisze:Nie ma co porównywać :P Spot w całości powinien wyjść razem z dojazdem i noclegiem tyle co tam sam wjazd na Nurburgring. Nocleg w niemczech i dojazd (2500km w obie strony dla mnie) to już w ogóle inna bajka moim autem bez gazu :P wstępnie obliczyłem koszt paliwa na 1100zł. Tak więc serio nie martw się na zlocie w przyszłym roku na pewno bede :)
spalanie musiało by ci wyjść poniżej 10l żeby zmieścić się w 1100zł, więc trasa by się dłużyła oj dłużyła
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: janasek »

do 10l/100km 120-130km/h :dance3: 13-14l/100 160-170 :) Przynajmniej u mnie, U Ralfx'a zapewne bardzo podobnie lub ciut mniej.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: Ralfx »

tomekb pisze:no to mnie uspokoiles heeh a kiedys moze bedziemy wstanie na tor taki pojechac trzebab byc dobrej mysli
Jest szansa różnie w życiu bywa, Nurburgring jest w pewnym sensie moim marzeniem ale chyba nie tym autem. :P Ja to bym tam chciał pośmigać czymś co ma 500+ KM
dS pisze:spalanie musiało by ci wyjść poniżej 10l żeby zmieścić się w 1100zł, więc trasa by się dłużyła oj dłużyła
Hmmm zapomniałem że to nie Polska i tam sie lata 200 :D No i nie policzyłem kosztu paliwa na torze a jako że gaz w opór cały czas to mógłby być pewnie prawie cały bak czyli kolejne 300. Jeśli zakładać że trzeba by sie z raz przespać tam to nocleg kolo pewnie 200zł najmarniej to mamy wyjazd na tor za 2000zł :P To ja już bym wolał pare groszy wiecej i zrobić kilka okrążeń
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: dS »

Ralfx pisze:Hmmm zapomniałem że to nie Polska i tam się lata 200 :D
no właśnie o to chodzi że jadąc te 120km/h czuł byś się jak byś jechał 50km/h przy prędkościach z jakimi by cię wyprzedzały inne auta
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
maxkow
Lex Maniak
Posty: 928
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 00:00
Model Lexusa: is200
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: maxkow »

Na moje nie trzeba jechac , az do DE ze posmigac sobie na torze " cudze chwalice swojego nie znacie " , gdyby bylo dosyc duzo osób chetnych mozna zorganizowac latnie po Torze Poznan , tylko jak znam zycie i przyjdziem nam zorganziowac min 40 osob , ktore by musialy zaplacic ok 150zl za sam pobyt i smiganie na torze to okaze sie ze nagle bedzie moze z 10 chetnych ,a reszta zdeklarowanych albo nagle sie rozchoruje , albo wyskoczy nagły wyjazd co cioci albo wujka :sarcastic: :acute:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie 2012 klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
To już ostatnie chwile na wzięcie udziału w zlocie klik --> ZLOT Lexus-Forum 2012 <-- klik
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: forest »

to trzeba by było sięgną po informacje ile kasy ogólnie trzeba za "wynajem" toru.... może by ogólnopolski zlot w PO zrobić (ale to już inny temat)
no i raczej 40 aut nie uzbieramy góra MOŻE 20szt. ;) ALBO połączyć "latanie po torze" z innymi maniakami... może PTP lub CivicKlubPolska :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Nurburgring - SpyCamera

Post autor: Ralfx »

Ja myślę że jeśli nasz zlot nie bedzie za duży to można by pomyśleć żeby go zrobić z Toyotami :) Osobiście bardzo mi sie podoba opcja w Poznaniu jeśli nas stać na to :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości