Jaki TV do PS3 ?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: maniek_ls400 »

Popieram ! TV kupowałem max duży na jaki mogłem sobie pozwolić finansowo, ponieważ wiedziałem, że nie będę go zmieniał w ciągu kilku najbliższych lat.
Na 50'-ce b. dobrze widać napisy :-)
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: klexus »

forest pisze:klexus ma PS3 i mówił że gra na Samsungu... nic więcej nie wiem :D może zawita to się wypowie, bo słyszałem że coś mu ten TV szwankował
Ja ma Samsunga http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-a ... ab=feature
jestem zadowolony z niego, jest dosc mocno rozbudowane forum gdzie ludzie pracuja nad softami, aby wyciągnac max mozliwości z tego modelu
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/38 ... serii.html
Raz miałem awarie modułu przez przepięcie w sieci lan, ale na gwarancji wszystko poszło.
Ja szukałem TV 37 bo taki max wchodził w meblościankę:( uważam ze kupowanie nowości trochę mija sie z celem ja tam wole sprzęt przetestowany i opisany na necie:)
z drugiej strony tak naprawdę wykorzystuje 30-40% możliwości tego TV,
Po zmianie softu ze strony producenta gry na PS3 pokazały cały swój urok :biggrin2:
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: forest »

byłem dziś w Media... no i po rozmowie z kolesiem z działu TV bardziej utwierdziłem się w plaźmie
zauważyłem że LED jest troche droższy od Plazmy, ale gdy zapytałem który jest lepszy (55" plazma czy 50" Led) to stanowczo stwierdził że Plazma
zauważyłem też że niektóre plazmy dorównują jasnością obrazu do lcd
no i ziom jeszcze stwierdził że w mniej oświetlonym pokoju lub wieczorem plazma jest o niebo lepsza od leda

aha, w Media też sprzedają okulary LG do 3D 5szt. po 100zł. :D prawie jak za free :D
SC430 '2002
Lex

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: Lex »

forest pisze:byłem dziś w Media... no i po rozmowie z kolesiem z działu TV bardziej utwierdziłem się w plaźmie
zauważyłem że LED jest troche droższy od Plazmy, ale gdy zapytałem który jest lepszy (55" plazma czy 50" Led) to stanowczo stwierdził że Plazma
zauważyłem też że niektóre plazmy dorównują jasnością obrazu do lcd
no i ziom jeszcze stwierdził że w mniej oświetlonym pokoju lub wieczorem plazma jest o niebo lepsza od leda

aha, w Media też sprzedają okulary LG do 3D 5szt. po 100zł. :D prawie jak za free :D
forest mam nadzieje że kolesiowi z media wspomniałeś że ma służyć do katowania PS3 , Ja jak na razie nie trafiłem na plazmę która dorówna LCD pod względem ostrości i jasności

zastanawiam się jeszcze nad tym co klex napisał może poszukać coś ze starszych modeli które już są sprawdzone , hesus wspominał o modelu Sony-EX500 rozumiem że chodziło Ci o modele :
Sony KDL-46EX500AEP
Sony KDL-46EX500
ciekawe jaki jest input lag w tej serii
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: hydrant23 »

panowie podstawowa sprawa ,nie sugerujcie sie opiniami i doradztwem "secjalistow doradcow" w sklepach to sa najzwyklejsi ludzie z ulicy ,nauczeni kilku regulek i wciskajacy sprzet nie majac o tym zbyt duzego pojecia ,ale stwarzajacy wrazenie znawcow , za mlodu sam bylem niezly w te klocki tzn w udawaniu specjalisty (z podstawy 700zl ,nie odbieralem nizej niz 2k), a tak naprawde kazdy sprzedany art . ma odpowiedni procent dla sprzedawcy w jeden dzien soony lepiej sprzedac , na drugi dzien samssunga itd itp
pozdrawiam i zycze udanych poszukiwan
Vego
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 29 mar 2011, o 22:42
Model Lexusa: miotacz ognia
Skąd:: Wawa
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: Vego »

dS pisze:Tylko i wyłącznie plazma Panasa. Jak chcesz z 3D to np model TX-P50VT30
tak się składa że w tym siedzę i tylko i wyłącznie plazma, pionier lub panasonic, a że pionier się wycofał to pozostaje panasonic

jak by co to mogę postarać się co z ceną powalczyć jak coś wybierzesz
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: maniek_ls400 »

Lex pisze:
forest pisze:byłem dziś w Media... no i po rozmowie z kolesiem z działu TV bardziej utwierdziłem się w plaźmie
forest mam nadzieje że kolesiowi z media wspomniałeś że ma służyć do katowania PS3 , Ja jak na razie nie trafiłem na plazmę która dorówna LCD pod względem ostrości i jasności
Miałeś okazję pograć dłużej na plazmie czy to wrażenia z szybkiego o-grepa ? Mi gra się komfortowo - jeśli kupujący forumowicz chce sprawdzić osobiście to zapraszam na priv (moja lokalizacja Piaseczno).
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
hesus
Lex user
Posty: 98
Rejestracja: 28 lis 2010, o 14:44
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: hesus »

ale to już są różnice wynikające z własnych preferencji - jak komuś nie podejdzie miękki, bardziej naturalny obraz z plazmy to nie ma co przekonywać :) moj ojciec tez twierdzi, ze plazme sobie kupi dopiero jak zostanie istotą nocną, bo za dnia tego oglądać nie może :)

a co do laga w ex500 - http://www.youtube.com/watch?v=WTgnv14jUvA :)
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: forest »

no dobra... ale nawet jakbym chciał kupić LCD/LED w 60" i z 3D to raczej nic nie znajde...
same duże ekrany widziałem tylko w plaźmie, oczywiście nie zamierzam wydać więcej niż 5k.

musze poszukać wśród znajomych kto ma plazme i pooglądać film w dzień (przy słońcu) bo widze że zdania są podzielone... niektórzy mówią że da rade oglądać inni mówią że nie

hehe, swoją drogą kupno TV w dzisiejszych czasach to nie fifi rifi :D ... tylko głębszy temat :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: Jaki TV do PS3 ?

Post autor: maniek_ls400 »

forest pisze:no dobra... ale nawet jakbym chciał kupić LCD/LED w 60" i z 3D to raczej nic nie znajde...
same duże ekrany widziałem tylko w plaźmie, oczywiście nie zamierzam wydać więcej niż 5k.

musze poszukać wśród znajomych kto ma plazme i pooglądać film w dzień (przy słońcu) bo widze że zdania są podzielone... niektórzy mówią że da rade oglądać inni mówią że nie

hehe, swoją drogą kupno TV w dzisiejszych czasach to nie fifi rifi :D ... tylko głębszy temat :D
Mój kolega dopadł miesiąc temu Pansonica 50" 3D za 5200PLN (bezVacie) i to był super zakup. Jest mega zadowolony (też pocina w PS3).
M.
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości