petycja - stop przekręcaniu liczników

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: petycja - stop przekręcaniu liczników

Post autor: zender »

rey pisze: Śmieszą mnie stwierdzenia, że ludzie sami się proszą o niższe przebiegi, nie potrafię zrozumieć takiego toku myślenia.

Witam

No niestety tutaj takie wcześniejsze wpisy padały od naszych kolegów z forum! :szok:
Bardzo mi się nie podoba kiedy to zapotrzebowanie rynku ( w tym przypadku na niedrogie a porządne auto - wiem jedno wyklucza drugie) jest zaspokajane przez przedsiębiorczych ludzi w sposób nie zgody z normami i zasadami handlowymi. Tacy biznesmeni znajdują się w każdej branży próbują zarobić szybciej i więcej aniżeli zgodnie z prawem się można ich spotkać wszędzie hipermarket , bank, salon samochodowy etc... oczywiście każdy nazywa się inaczej.

pozdrawiam i życzę udanych wyborów w życiu ( aby nas nie dup.... na nasze życzenie podczas codziennego szarego dnia jak to uważa jedne z kolegów :doh: )

zender
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: petycja - stop przekręcaniu liczników

Post autor: carinus »

Licznik to jedno,druga sprawa to jazda na oleju opałowym.Nie dość że ktoś "skręci" licznik,to jeszcze diesel zajechany przez kiepskie paliwo.Sam byłem świadkiem sytuacji kiedy czekając w kolejce do dystrybutora z opałówką(w Belgii),koleś przede mną lał opał do kanisterka,a po chwili kiedy stwierdził że "teren czysty" ,oranżada leciała do zbiornika mercedesa.Różnica w cenie diesla i opału wtedy wynosiła ponad 60 cent.więc pokusa zaoszczędzenia jest.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości