Lexus a inne marki ?

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Yarecki »

Łukasz789 pisze:Wiem ale nie jest dostępne w oficjalnej sprzedaży w Polsce i mógłby być problem z niektórymi częściami a reszta w 100% pasuje z LC.Swoją droga dużo ruskich je kupuje.
Dokładnie Ruscy sobie upodobali Toykę I Lexa jakoś "lansowóz " nawet w Pl sporo ich widac w tych furach.
Qrn
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2011, o 23:20
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Qrn »

mnie strasznie dziwi to, że Lexus w nowym GS ma 0 możliwości konfiguracyjne... w innych nowych modelach pewnie też tak jest, tzn.
deska i boki są narzucone z góry w czarnym kolorze i nie da się tego zmienić , żenada straszna według mnie. Jeżeli ktoś lubi jasne wnętrza to nie zniesie tej czerni .
Wielki minus za to , zero indywidualizmu, to już nawet VW oferuje większą konfigurację kolorów wnętrza a nie jest marką premium . W BMW JEST kilkadziesiąt możliwości konfiguracji , nie wliczając w to opcji Indywidual...
Co o tym sądzicie? Miło mi, że mój temat się tak rozwinął po pewnym czasie :)
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Yarecki »

Qrn pisze:mnie strasznie dziwi to, że Lexus w nowym GS ma 0 możliwości konfiguracyjne... w innych nowych modelach pewnie też tak jest, tzn.
deska i boki są narzucone z góry w czarnym kolorze i nie da się tego zmienić , żenada straszna według mnie. Jeżeli ktoś lubi jasne wnętrza to nie zniesie tej czerni .
Wielki minus za to , zero indywidualizmu, to już nawet VW oferuje większą konfigurację kolorów wnętrza a nie jest marką premium . W BMW JEST kilkadziesiąt możliwości konfiguracji , nie wliczając w to opcji Indywidual...
Co o tym sądzicie? Miło mi, że mój temat się tak rozwinął po pewnym czasie :)

Pełna zgoda ;)
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: michalm320 »

Być może szeroki brak konfiguracji wnętrza jest minusem to mimo wszystko i tak wole Lexusa czy inne japońskie auto niż wiecznie usterkowe i kolorowe niemieckie auto
Obrazek
Qrn
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 19 lut 2011, o 23:20
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Qrn »

hmm, też wyjściem jest oddanie do JavaCarDesing'u czy innej podobnej firmy żeby zrobili deskę i inne elementy w skórze o barwie takiej jakiej chcemy, ale jak ktoś kupuje auto za tyle pieniędzy powinien oczekiwać że może to wybrać w salonie :)
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: carinus »

To auto rzeba akceptowac takim,jakim jest....albo szukać innego.Może dlatego lexus jest bardziej elitarny niż pozostałe "pospolite".
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Yarecki »

carinus pisze:To auto rzeba akceptowac takim,jakim jest....albo szukać innego.Może dlatego lexus jest bardziej elitarny niż pozostałe "pospolite".
Ja rozumie, że mamy lexusy itd, ale aż tak daleko bym się nie posunął - niszowy może i on jest ale czy "elitarny" .
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: carinus »

Może faktycznie "elitarny" to zbyt szumne słowo,jednak za daleko chyba nie odbiegłem.
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: mikrus »

Może bardziej egzotyczny po prostu od innych marek ;) Ja bym się tym aż tak nie przejmował z tym wnętrzem. Chociaż rozumiem, że patrząc na cenę chciałoby się otrzymać coś "innego" bardziej zaindywidualizowanego po prostu. Dziś chyba trzeba to zaakceptować, lub też nie. Każdy z nas ma wybór i wydaje mi się, że dokonuje się go z pełną świadomością.
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Lexus a inne marki ?

Post autor: Ralfx »

Qrn pisze:hmm, też wyjściem jest oddanie do JavaCarDesing'u czy innej podobnej firmy żeby zrobili deskę i inne elementy w skórze o barwie takiej jakiej chcemy, ale jak ktoś kupuje auto za tyle pieniędzy powinien oczekiwać że może to wybrać w salonie :)
Oddanie tego do firmy zewnętrznej jest jakimś rozwiązaniem dla indywidualistów i uważam to za fajny pomysł, aczkolwiek dwie rzeczy. To faktycznie wstyd że Lexus nie ma możliwości pełnej konfiguracji swoich modeli, ja to w niewielkim stopniu rozumiem bo zanim taki model zamówiony by przyszykowali dla klienta to mineło by pół roku (kolejka, produkcja i transport z JP ) ale przecież to decyzja klienta czy chce czekać. A jeśli chodzi o Java Car Design to, to co widziałem jest jak dla mnie wieś tuningiem za duże pieniądze. Nie wiem czy to pomysły klientów czy ich ale dobrego smaku za grosz w zrobionych przez nich samochodach nie ma.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości