FELGI DO IS200

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Lex

Re: FELGI DO IS200

Post autor: Lex »

Lesso pisze: Ja jestem świeżo upieczonym posiadaczem IS'a ale temat felg mam rozpracowany od dawna i wiem co będzie u mnie wsadzone. Może przy okazji zapytam was:
Felgi Lumarai Morro.
no no powiem szczerze że po wygooglowaniu Lumarai Morro wyskakują tylko lex-y z tymi felkami i są mega konkretne

Obrazek
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: FELGI DO IS200

Post autor: Travis »

Lex pisze:
Lesso pisze: Ja jestem świeżo upieczonym posiadaczem IS'a ale temat felg mam rozpracowany od dawna i wiem co będzie u mnie wsadzone. Może przy okazji zapytam was:
Felgi Lumarai Morro.
no no powiem szczerze że po wygooglowaniu Lumarai Morro wyskakują tylko lex-y z tymi felkami i są mega konkretne

Obrazek
Idzie dostać w Polsce te felgi w tym kolorze?

ja się zajawiłem na te felgi tylko kurczę mogą nie podejść do is'a bo rozmiary kosmiczne 18" 8.5+9.5 5x114 et35. Bez poszerzania nadkola by się nie obeszło :scratch:
Załączniki
wolf_800x600.jpg
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: FELGI DO IS200

Post autor: Ralfx »

Czy te wyżej można dostać to nie wiem ale chciałem właśnie zasugerować że te Wolfracy są podobne a tanie i na pewno dostępne w Polsce :)
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
ledziu
Lex Master
Posty: 2494
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: FELGI DO IS200

Post autor: ledziu »

Dokładnie takie felgi macałem (wolfy) są dosyć lekkie, fajnie prezentują się na aucie, podobno wytrzymałe w tym rozmiarze będą kosztować około 2,3k.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: FELGI DO IS200

Post autor: Travis »

ledziu pisze:Dokładnie takie felgi macałem (wolfy) są dosyć lekkie, fajnie prezentują się na aucie, podobno wytrzymałe w tym rozmiarze będą kosztować około 2,3k.
Proszę bardzo http://moto.allegro.pl/wolfrace-shark-1 ... 04756.html :) dlatego jestem na nie zajawiony. 2160zł to mało jak za takie felgi. Tylko jak to wcisnąć do IS200 :scratch: teraz mam 17" J8 et35 i koło wystaje z jakiś cm poza nadkole a opony z przodu trą przy skręcie. Planuje glebę za 2-3 tyg (-35mm) i taka felga 8,5" i 9,5" będzie miała bardzo ciasno ^^
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: FELGI DO IS200

Post autor: legato97 »

Ten rozmiar felgi to nie problem. Mysle ze fajny naciag opony zalatwil by sprawe.
Lex

Re: FELGI DO IS200

Post autor: Lex »

Travis pisze:
ledziu pisze:Dokładnie takie felgi macałem (wolfy) są dosyć lekkie, fajnie prezentują się na aucie, podobno wytrzymałe w tym rozmiarze będą kosztować około 2,3k.
Proszę bardzo http://moto.allegro.pl/wolfrace-shark-1 ... 04756.html :) dlatego jestem na nie zajawiony. 2160zł to mało jak za takie felgi. Tylko jak to wcisnąć do IS200 :scratch: teraz mam 17" J8 et35 i koło wystaje z jakiś cm poza nadkole a opony z przodu trą przy skręcie. Planuje glebę za 2-3 tyg (-35mm) i taka felga 8,5" i 9,5" będzie miała bardzo ciasno ^^
aukcję którą podałeś to ci sami goście co już do nich dzwoniłem w spr. innego modelu felg , nie mają nic na stanie czas oczekiwania 3-4 tygodnie albo miesiące ogólnie kiepskie wrażenie pozostawili po rozmowie tel. ale to tylko mój przypad może już się coś zmieniło i mają towar na stanie a nie tylko virtual
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: FELGI DO IS200

Post autor: dS »

Travis pisze:
ledziu pisze:Dokładnie takie felgi macałem (wolfy) są dosyć lekkie, fajnie prezentują się na aucie, podobno wytrzymałe w tym rozmiarze będą kosztować około 2,3k.
Proszę bardzo http://moto.allegro.pl/wolfrace-shark-1 ... 04756.html :) dlatego jestem na nie zajawiony. 2160zł to mało jak za takie felgi. Tylko jak to wcisnąć do IS200 :scratch: teraz mam 17" J8 et35 i koło wystaje z jakiś cm poza nadkole a opony z przodu trą przy skręcie. Planuje glebę za 2-3 tyg (-35mm) i taka felga 8,5" i 9,5" będzie miała bardzo ciasno ^^
chyba trochę przesadzasz z tym wystawaniem cm, też mam 8" i 35et, co prawda z tyłu ona siedzi, ale pakowałem ją na przód i wystawała może 1-2mm. Przy 8,5" przy ET35 to owszem będzie wystawało dobry cm, et45 na pewno nie wejdzie bo będzie opierała się o wahacz. A co do szorowania przy skręcaniu to szoruje ci koło o plastik w nadkolu, weź opalarką podgrzej i na ciepłym wepchnij nieco do środka w miejscu gdzie jest ślad przytarcia.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: Odp: FELGI DO IS200

Post autor: mikrus »

kolunio pisze:
mikrus pisze:Podepnę się koledzy do tematu. Otóż chciałbym zapytać czy rozstaw śrub do IS'a to 114.3? Pytam ponieważ alufelgi na lato mam, ale na zimę niestety opony 15" nie mam stalowych felg (opony po jednym sezonie Michelin Alpin A4 - zostały mi po poprzednim aucie), a bardziej opłaca mi się kupić felgi stalowe niż komplet opon 16" jakie też najlepiej wybrać ET? Nie znam się na tym zbytnio, a wolałbym nie wtopić.

Pozdrawiam
Oj kolego obawiam się w ze 15 będą za małe i nie wejdą ci bo zaciski na to nie pozwolą....rozstaw tak jak piszesz 114,3
kurcze troszkę się teraz zmartwiłem, chociaż słyszałem, że ktoś już miał założone 15" u siebie. czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?
Pozdrawiam
Mikołaj
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: FELGI DO IS200

Post autor: Travis »

u mnie 16' wchodzą na styk także podejrzewam że z tymi 15 to bujda na resorach ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości