Warsztat który podejmie się swapa

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Warsztat który podejmie się swapa

Post autor: ledziu »

Nawiązując do tematu nie przewidzianych kosztów. Dziś wyjechałem swoim 2jz-em na próbę po usunięciu usterek i zrobieniu ICka a wróciłem na holu bo odpadło koło pasowe, i znowu bzdeta ale kilka dni w plecy i trochę $$$.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Warsztat który podejmie się swapa

Post autor: klexus »

wsadzenie silnika to najłatwiejsza sprawa, ale elektro to juz wyższa szkoła jazdy, można to zrobic taniej, ale przeciągnie sie to w czasie szukając po necie okazji, szukaj angola z 2jz-tem, i tak jak piszą koledzy zawsze jest ryzyko ze motor będzie miał juz najlepsze chwile za sobą:( kupując sam motor bo ciezko go sprawdzic
Awatar użytkownika
luxus
Lex Maniak
Posty: 700
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:03
Model Lexusa: IS200 2GS300 2GS430
Skąd:: JAWORZNO-ŚLĄSK
Lokalizacja: JAWORZNO-ŚLĄSK
Kontakt:

Re: Warsztat który podejmie się swapa

Post autor: luxus »

Tu masz to co chcesz is300 z manualem(rzadko spotykany egzemplarz ) co prawda cena troszkę podejrzana ale można się zainteresowac...

http://otomoto.pl/lexus-is300-C25212830.html
GDYBY BÓG PREFEROWAŁ PRZEDNI NAPĘD TO WSZYSCY CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH...
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Warsztat który podejmie się swapa

Post autor: dS »

19 000zł za is300 i to w manualu :szok:
dzwoniłem do sprzedającego i z tego co mi powiedział to : jest drugim właścicielem w PL, autko było walone w tył i było naprawiane przez poprzedniego właściciela gdy je sprowadził w 2003r, umówiłem się dziś na oględziny więc jeśli nie zostawia 4 śladów i silnik nie jest zarżnięty to chyba zrobię sobie podmiankę :biggrin2:
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Warsztat który podejmie się swapa

Post autor: dS »

zrobione 300km , ale autko oglądnięte, zakup jednak sobie odpuszczam.
Autko miało trochę więcej przygód, choć mechanicznie raczej nie ma się do czego przyczepić. Zawias nie stuka i nie puka. Skrzynia nie wyje i biegi wchodzą ładnie, choć sprzęgło dosyć twarde. Silnik chodzi ładnie i równo. Zmieniony jest dolot na injen' + stożek przez co przy depnięciu burczy dosyć mocno. Jedynie przy hamowaniu przy większej prędkości trochę bije kierownica, więc możliwe że właściciel przegrzał przednie tarcze i się trochę zwichrowały. Mankamentem auta zdecydowanie jest blacharka, całe auto praktycznie trzeba by było pomalować, a progi całkiem do wymiany bo jest na nich kilka kilo szpachli.

jeśli komuś nie zależy zbytnio na wizerunku tylko na tym jak autko jeździ IMO warto je przygarnąć. 2jz + manual + szpera to idealna kombinacja , a cena adekwatna do tego co dostaniemy. Ja odpuściłem z powodu blacharki bo jakość nie widzi mi się zabawa w malowanie całego auta.

Właściciela poczęstowałem ulotką więc może zawita u nas i sam coś więcej powie o swoim L.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości