zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
ccamillo
Lex user
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2011, o 10:02
Model Lexusa: brak
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Post autor: ccamillo »

hydrant23 pisze:http://www.stanleyworks.pl/sub_category ... tID=87-193 centralnie taki jak ten i cena 206zł i już go mam
Dokładnie taki sam:)
lassar@tlen.pl
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 22 lip 2011, o 16:12
Model Lexusa: RX400h - był. Ale się zbył.
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Post autor: lassar@tlen.pl »

Kupilem w promocji w pewnej hurtowni w Katowicach zestaw Yato. Klucze zajefajne, walizka je dobrze trzyma, co ulatwia prace w terenie ( a czesto kumpel to na quadzie wozi) . Mala trytka zlamala sie w pol po 3 miesiacach, ale dokupilem nowa i jest git. Duza sie zablokowala ale zaczalem ja rozkrecac i cudownie ozdrowiala. Wykonanie super (kluczy) obrotowych zas niekoniecznie. Co wazne - cena byla zrzucona z katalogowych 360 na 199 !. Warto wiec poczekac az beda promowac :)
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Post autor: Ralfx »

Ja też polecę YATO, dałem za zestaw równe 300zł kilka lat temu (duży zestaw z płaskimi kluczami). Wytrzymałość kluczy i nasadek oceniam bardzo dobrze. Sporo się już niektórymi nakręciłem. Jednak co do grzechotek już ktoś pisał. Raz wytrzyma 3 dni raz rok. Średnia grzechotka mi się dosyć szybko zespuła bo po kilku miesiącach (zaczęła przeskakiwać) ale pozostałe dwie do dziś działają znakomicie.
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Post autor: lukas78 »

Ja trzy lata temu kupiłem taki zestaw (halfords 90 Piece Socket Set.) http://www.halfords.com/webapp/wcs/stor ... yId_255215 - z czystym sumieniem polecam klucze Halfords :ok: - praca nimi to czysta przyjemność, a jakość wykonania jest wyśmienita.
ps. aktualna cena jak widać jest naprawdę dobra.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Post autor: maniek_ls400 »

Pytanie do mechaników profi i amatorów - jaki klucz dynamometryczny wybrać ? Możecie polecić coś z doświadczenia ? Przykręcanie na wyczucie nie do końca mnie przekonuje. Na co zwracać uwagę - zakres, producent, inne parametry ?
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
Awatar użytkownika
MoodY
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 22 paź 2011, o 08:11
Model Lexusa: Gs430
Skąd:: Oberschlesien
Kontakt:

Re: zestaw narzędzi dla amatora kombinatora

Post autor: MoodY »

Wszystko zależy od zasobności portfela. Ja do małych wartości od 5 do 55 Nm mam Stahlwille'a i jest to bardzo porządny sprzęt, natomiast do większych momentów mam niedrogiego Drapera od 40 do 200Nm i daje radę już ładnych kilka lat. Byłem z nim w kalibracji dla sprawdzenia i nie wymagał większych korekt, tak że w tych pieniądzach polecam.
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku....., to już żaden problem...
Swapy, tuning, mechanika... poprawianie po drrrrrrruciarzach!!! - Hasło reklamowe 2012.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości