Zakup Kamery

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją

Zakup Kamery

Postprzez Rici » 5 sty 2013, o 17:51

Hej potrzebuje pomocy kogoś ogarniętego w temacie kamer co kupic do 2k?
Do nagrywania małego szkraba i ew wakacji ?
Rici
Administrator

Model Lexusa: 3GS

Re: Zakup Kamery

Postprzez Lex » 5 sty 2013, o 18:24

chyba nie ma nic lepszego na dzień dzisiejszy niż wersja Black Edition GoPro HERO 3 http://sklep.youcanwake.com/sklep/gopro ... ck-edition
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xkEr4JGRXFA&feature=player_embedded[/youtube]
Lex

Postprzez dS » 5 sty 2013, o 19:34

IMO GoProjka dobra opcja, jakość wideo wersji Black wcale nie ustępuje dobrym kamerom za dużo grubszą kasiorę, a jest dużo poręczniejsza i nie trzeba się bać o nią że gdzieś spadnie/upadnie itp.

Poza tym czy ty nie miałeś jakiegoś droższego lustra ? ono nie nagrywało video? jeśli tak to kupowanie zwykłej kamery to imo zbędny wydatek.

Polukja sobie na youtubie filmiki ludzi którzy nagrywali swoje wakacje HeroDwujką.
dS
Lex Master

Model Lexusa: GS430

Postprzez Rici » 5 sty 2013, o 20:33

Potrzebuje coś z podglądem, czyli normalna kamerkę z monitorem :D Tak bym sprzedał aparat i kupił canona 5dmk2 :D ale moja zona nie ogarnie :D pyzatym nie uprawiam żadnego sportu do zastosowania gopro bo w tym nie ma fajniejszej za tą cenę :D Ale do użytku domowego/uroczystości ...już troszkę kiepsko jak nie widzisz co nagrywasz
Rici
Administrator

Postprzez tomekb » 5 sty 2013, o 21:18

Ja uzywam panasonic hdc-tm55 i jestem zadowolony
tomekb
Lex Master

Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut

Postprzez klexus » 5 sty 2013, o 23:25

tomekb napisał(a):Ja uzywam panasonic hdc-tm55 i jestem zadowolony

Ja mam Zorke 5 Obrazek

Tomek czy ty czytasz temat postów?? Pisze ze szuka chłop kamery do 2 tyś zł, a Ty wyskakujesz z kamerą której juz nigdzie nie idzie kupić, albo pomagamy albo ja czegoś nie rozumiem. :pala:
Jak mnie ząb boli to szukam stomatologa, a nie urologa.
klexus
Lex Master

Model Lexusa: GS 300

Postprzez dS » 6 sty 2013, o 00:39

Podgląd GoProjki można mieć na każdy fonie z Androidem, jest do tego stosowna aplikacja. Choć wiadomo to nie to samo co wyświetlacz.

Ale jak musi to być kamera to wybrał bym Panasonica ewentualnie Sony.
dS
Lex Master

Model Lexusa: GS430

Postprzez Travis » 6 sty 2013, o 00:46

Co do kamer mam dość spore doświadczenie i od razu zapomnij o produktach JVC. Optyka kiepska do tego każde nagranie sieje jak cholera. Go pro to pistolet. Wymyślony do zastosowań ekstremalnych. Jakbym był na Twoim miejscu i z budżetem 2k zastanowiłbym się nad aparatem Panasonic Lumix FZ200. Po pierwsze masz świetny aparat o bardzo dobrej optyce, stałym świetle f2.8 w całym zakresie ogniskowej. Megazoom - zoom optyczny 24x co jest wyśmienitym osiągnięciem. Nagrywa w full hd w dobrej jakości - zdecydowanie lepszej niż moj handcam Jvc który miałem na zlocie a kosztował jak go kupowałem 5k. Masz dwa w jednym z dużą ilością bajerów. Z tego co zauważyłem na fb to zajmujesz się fotografią prawda? Więcej info:
http://www.chip.pl/testy/foto-video/apa ... -dmc-fz200
ręczę głową że w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz. Sam mam zamiar zakupić go do firmy do bajerowania. Na co dzień mam styczność z pół profesjonalnymi kamerami sony z serii hdr które trzeba będzie wkrótce wymienić na PMW EX3 i mogę Cię zapewnić że ten Panasonic ma lepsze kolory niż Sony za 16k.
Travis
Lex Master

Model Lexusa: GS430 MK3

Postprzez Lex » 6 sty 2013, o 00:47

Rici napisał(a):Potrzebuje coś z podglądem, czyli normalna kamerkę z monitorem :D Ale do użytku domowego/uroczystości ...już troszkę kiepsko jak nie widzisz co nagrywasz

hehe ostro przyhamowałeś przez te aparaty , GoPro HERO 3 ma nawet Touch BacPac http://gopro.com/hd-hero-accessories/lcd-touch-bacpac

Obrazek
Lex

Postprzez Rici » 6 sty 2013, o 00:51

żebyś wiedział zresztą nigdy nie interesowałem się kamerami :D

Travis dzięki za bardzo konkretną odpowiedz - akurat rodzice szukają tez aparatu uniwersalnego :D zaraz sobie poczytam... Ale fakt ze go pro przekonuje uniwersalnością i wodoszczelnością

Faktycznie ten FZ robi wrażenie ..
Rici
Administrator

Następna strona

Powrót do Na każdy temat