Zatrzymała mnie policja.

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: LinkPL »

No powiem Wam, że jest dużo prawdy w tym, że ludziom się wydaje, że lexus to już nie wiadomo co ;)

Ja np, przez to że jeżdżę lexusem, mam problemy z jednym szczurem korporacyjnym ... i gość po prostu z zazdrości nie daje mi żyć, a że on pracuje w dość dużej firmie i jest majstrem od zakupów, czyli dla mnie jest klientem, to mam non stop problemy z nim i dostawami do nich ... Wykończyć się nie dam, ale daje mi w kość ...

Z policją spotkałem się ostatnio 2 tyg temu no i 250 + 6p ...
Nie ma co liczyć teraz na skorumpowanie, czy że się uda, bo psiarnia dostaje premie i nagrody za propozycje korupcji ...

Jest takie powiedzenie ... "Pełną gębą nie wszędzie wejdziesz, ale gołą dupą wszędzie ..." zawsze się tym kierowałem w takich sytuacjach ale od kiedy dostają za to nagrody ... przestało jakoś działać ...

Pozdro
Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: forest »

Też czasem mówię że mam Toyotę :D a jak się pytają jaką to mówię że Altezze i wtedy jest większe :szok: :scratch: :szok:
później pada pytanie "a co to, ta altezza?" to mówię JAP lexus... i rozmowa się kończy ku mojej uciesze :D
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: dS »

mówcie że macie Lanos :laugh1: nazwa dość podoba
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
mikrus
Lex Driver
Posty: 525
Rejestracja: 6 mar 2012, o 12:05
Model Lexusa: GS430 mkII
Skąd:: ok. Poznań
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: mikrus »

forest pisze:Też czasem mówię że mam Toyotę :D a jak się pytają jaką to mówię że Altezze i wtedy jest większe :szok: :scratch: :szok:
później pada pytanie "a co to, ta altezza?" to mówię JAP lexus... i rozmowa się kończy ku mojej uciesze :D
dokładnie mam tak samo :P

nie sposób nie zgodzić się z przedmówcami, że ludzie myślą, że jak ktoś kupi Lexa to uuu burżuazja, samochód taki sam jak każdy inny tylko bardziej egzotyczny, bo faktycznie nie jest często widziany na PL drogach.
Pozdrawiam
Mikołaj
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: rsz1981/2 »

Ja z kolei nie mialem jeszcze ani jednej kontroli od kiedy jezdze :LEXUS: anosem a Civiciem to nie bylo tygodnia bez kontroli.
W pracy na wyjazdach doszli do wniosku ze za duzo placa skoro takim autem jezdze :biggrin2: Nikt nie patrzy ze to ma 14lat :doh:
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: hydrant23 »

rsz1981/2 pisze:Ja z kolei nie mialem jeszcze ani jednej kontroli od kiedy jezdze :LEXUS: anosem a Civiciem to nie bylo tygodnia bez kontroli.
W pracy na wyjazdach doszli do wniosku ze za duzo placa skoro takim autem jezdze :biggrin2: Nikt nie patrzy ze to ma 14lat :doh:
i o to się rozchodzi ze większość ludzi nie ma pojęcia co to lexus ,a i się nie nie orientuje jak gdzie i kiedy oraz co.. , a nietypowe ładne i nietuzinkowe to się fani moto interesują o MO również w szczególności drogówka bo to z tradycji wynika że to moto milicjizacja
Awatar użytkownika
BeeMiX
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:16
Model Lexusa: 97 SC300 Turbo 6spd
Skąd:: NYC / Choszczno
Lokalizacja: NYC / Choszczno
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: BeeMiX »

Ja z policją w mojej okolicy nie mam za dobrych relacji, ale to taka specyfika małego miasta. Historii troche było, a ostatnio czekali na mnie z alkomatem pod domem bo wiedzieli ze wracam z imprezy :) Moja kobieta prowadziła, ja średnio pamiętam, na drugi dzień śmiała się że dziwne że mnie nie aresztowali za obraze policji :biggrin2:
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: carinus »

Moją zone dopadli miejscowi żeby sprawdzić co to za auto,opowiadała mi jak się interesowali samym samochodem.Dla mnie bardziej zbawianne od samego auta okazuje się posiadanie uprawnień na ciężarowe.Pada pytanie retoryczne-pan pewnie do pracy jedzie?Ja odpowiadam ze owszem i nigdy nie cwaniakuje tylko zwyczajnie przyznaję się do błędu i zawsze mam inne podejscie do tematu.Ostatnio przekroczyłem prędkośc o 23km i dostałem tylko pouczenie,to było na trasie,zagrożenie znikome,jednak pozdrawiam normalnych ludzi w policji.
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Zatrzymała mnie policja.

Post autor: forest »

no ale czasem trzeba "być cwańszym od gliny" zwłaszcza że czasem niebieski nie grzeszy inteligencją (o dziwo!)

mam na to dwa przykłady...
raz mnie zatrzymali bo mam żółte przeciwmgłowe z przodu, ponoć nie wolno wg gliny, ale jednak wolno :D i gdybym tego nie wiedział dostałbym mandat... później by było odwołanie z mojej strony i masa rzeczy na które nie mam czasu przez niekompetentnego gline.

a drugi raz, jak mnie zatrzymała w Gorzowie suczka okratowana z Zielonej Góry (słynna wojna żużlowa między STALą a FALUBAZem) za czerwone kierunki w Eclipsie... zapytałem: "...a panowie są z drogówki gorzowskiej?" :D i mogłem jechać dalej.... :laugh1:
SC430 '2002
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości