Kącik dla fanów Playstation

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: dS »

IMO PS3 ma więcej ciekawych ekskluzywnych gier, no i nie musisz płacić abonamentu aby pograć z ludźmi przez net
klexus pisze:nie widzę tego u siebie:(
odpalasz grę, wybierasz z menu sklep, czekasz aż zapełni się lista, 4 pozycja w zakładce wybrane to właśnie dodatek Close Quarters i cena przy nim jest Gratis(1142MB do zassania)
Ostatnio zmieniony 12 cze 2013, o 22:25 przez dS, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
k0zz
Lex user
Posty: 275
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 08:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: k0zz »

Z drugiej strony X360 można bardzo łatwo przerobić i grać za darmo.

Wszystko zależy czego oczekujesz od konsoli.
Której nie kupisz, będziesz zadowolony jeśli lubisz pograć.
PS3 to też świetny odtwarzacz płyt Blu-ray.

Tak w ogóle to teraz chyba najlepiej poczekać do świąt i zapodać PS4.
To co M$ wyrabia w kwestii obrotu gier używanych to jakaś kpina. I do tego na premierę nowy Xbox będzie działał tylko w wybranych krajach, oczywiście nie w Polsce...
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: dS »

Używki na PS3 są dość tanie, masę gier można kupić po 30-50zł, poza tym po przejściu można ją w podobnej cenie odsprzedać więc po co się bawić w przerabianie konsoli i piracenie.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: forest »

dS pisze:Używki na PS3 są dość tanie, masę gier można kupić po 30-50zł, poza tym po przejściu można ją w podobnej cenie odsprzedać więc po co się bawić w przerabianie konsoli i piracenie.
dokładnie, co do PS3 to się nie rozczarujesz i do tego świetne gry, ale jeżeli np. chodzi o sterowanie ruchem to kinect myślę że jest lepszy...

PS.: jakby ktoś miał GTA 4 na sprzedaż to łyknę...
SC430 '2002
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: dS »

Xbox jest lepszy dla dzieci z uwagi na Kinecta, jest sporo gier w których mogą sobie poskakać przed TV i dobrze się bawić bez potrzeby opanowywania pada.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: Travis »

Co do xboxa360 to nigdy nie miałem zastrzeżeń. Najpierw miałem pierwszą Elite która dość szybko sprzedałem bo nie było jeszcze dużo gier parę miesięcy po premierze, a później kupiłem wersję Jasper. Nigdy nie miałem problemów z jakimiś usterkami czy awariami. Jedynie co mnie wkurzało to abonament za to żeby sobie pograć po necie :mad: Z kinectem nie miałem styczności bo wyszedłem z założenia że to gadżet na parę min zabawy i nic po za tym. Generalnie konsole miałem tylko po to żeby pograć w gry Rockstara czyli GTA a później doszło RDR, L.A. Noire. Były jeszcze BF BC 1 i 2 ale stwierdziłem że granie na padzie w FPS nie podchodzi mi więc w Batka grywam na PC. W xklocku pad jest mega wygodny. Po sprzedaży konsoli od razu zakupiłem podobnego pada na kabelku do pc bo granie w GTA4 na myszce i klawiaturze to porażka :laugh1:

Od dzisiaj jestem posiadaczem PS3 w wersji slim i zobaczymy jak będzie mi się go użytkowało. Na sam początek w planach jest kupno wszystkich 3 części Uncharted, później Heavy Rain, Infamus 1 i 2, God of war, God of war Ascension, może pokuszę się o Kilzone 2 i 3 ale nie bardzo za fps'ami przepadam. GT5 już mam. Chętnie zakupię Twisted Metal ze względu na to że jak miałem PSX'a to się grało do opuchnięcia paluszków. Jakiś sentyment pozostał do tej gierki. Litle big planet z czystej ciekawości też jest w planach. Polecicie jeszcze jakieś fajne gierki przygodowe które wyszły tylko i wyłącznie na PS3? Wszelkie samochodówki, FPS i sportowe odpadają bo już mi bokiem wychodzą :laugh1:
Tak w ogóle to jak jest z graniem w multiplayer na PS? Trzeba ponosić jakieś opłaty czy granie jest za darmo? :fiu:
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: dS »

Rachet jest całkiem fajny, obowiązkowo Uncharted i God of War. Jak pociskałeś na PSX to obowiązkowo też MGS4. Od siebie polecę jeszcze Heavenly Sword, Heavy Rain, Killzone 2 ( 3 jakoś mi nie przypadł do gustu), Infamous i Yakuza jak lubisz sandboxy typu RDR. Jak lubisz ścigałki to Supercar Challenge, IMO przed wyjściem GT5 racer z najlepszym modelem jazdy, Z nowszych Last of Us , podobno konkret ale sam jeszcze nie grałem.
Granie w multi jest ogólnie za free, chyba że kupisz używaną gre a jej producent wymyślił sobie online passy, ale o tym pewnie wiesz bo na xboxie przecież też one są.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
k0zz
Lex user
Posty: 275
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 08:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: k0zz »

Travis

Jeśli lubisz naprawdę mroczne gry w klimatach dark fantasy z elementami RPG to bardzo polecam Demon's Souls. Gra dosyć trudna, ale bardzo wciągająca i z klimatem. Daje dużo satyfsakcji.

Ma ktoś w GT5 Lexusa Is 200 / 300 w serii i chciałby zamienić na Altezza Sport ? :)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: dS »

GTA V
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
Awatar użytkownika
k0zz
Lex user
Posty: 275
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 08:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Kącik dla fanów Playstation

Post autor: k0zz »

MOC !!! Po bardzo słabej 4 ( IMO ) nadchodzi przełom :)

Zastanawiam się czy faktycznie taką grafikę zobaczymy na konsolach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości