Aga Radwańska w Lexie

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: legato97 »

O czym w ogole mowa hehe, kolega pisze jak by byl dobrym znajomym naszej tenisistki ;)
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: Thorgal1 »

warlik1 pisze:Czy Aga jest na naszym forum?Oglądam wszystkie mecze Agi i chętnie porozmawiałbym na forum o motoryzacji i sporcie.
hej, to ja Aga ...
dajesz o co chcesz zapytać ... co prawda do zjebania mam występ na Wimbledonie (dam radę)- ale co tam, pomarnuję z Tobą czas... dawaj mały :)
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
Awatar użytkownika
michalm320
Lex Master
Posty: 1249
Rejestracja: 20 lip 2011, o 21:20
Model Lexusa: Celica VII
Skąd:: Tomaszów Maz./Turek
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: michalm320 »

Ludzie ale o czym Wy w ogóle gadacie? Jaka Radwańska, jaki Lexus. Śmieszy mnie ten temat. Dali lasce Lexusa i gada co jej każą. Daliby jej Dacie i też by tak gadała. Czym Wy się w ogóle podniecacie bo naprawdę nie kapuję tego wątku?
Obrazek
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Odp: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: legato97 »

Centralnie hehe dobra beka;)
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: klexus »

warlik1 pisze:Może klexus zaprosiłby Agę na zlot lipcowy?
Zgodziła się :laugh1:
pytała czy możne na prawej piersi mieć adres tego forum :laugh1: i czy może przyjechać z koleżankami (9) no dobra zgodziłem sie, bo może wpadne na pomachać rakietą z Agą
Temat powinien znaleźć sie w koszu :fiu:
warlik1
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: warlik1 »

Nie wiem jak wy ale ja kocham sport.Dlatego zauważam powiązania sportu z motoryzacją.Większość z Was uważa sie za kierownicą Lexsa za sportowca,ale nie uprawialiście sportu i nie wiecie ile trzeba wysiłku żeby być dobrym sportowcem i jednocześnie fanem motoryzacji.Klexus jeśli jesteś taki mocny w drwinach to stań z rekietą do pojedynku z Agą i wtedy okaże się czy czy Ty będziesz musiał się posiłkować kolegami żeby z nią wygrac?wiem że ma duzo kasy i w przeciwieństwie do Ciebie i do mnie może pozwolić sobie prawie na każdego Lexsa,ale to jej nie dyskredytuje jako sportowca i fanki motoryzacji.Odrzuca mnie że moderator na takim forum jakim jest firma Lexus,drwi z ikony polskiego sportu.
warlik1
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: warlik1 »

Zapomniałem jeszcze dodać że jej wystąpienia oglądały miliony na całym świecie i wszyscy byli zachwyceni jej grą,w przeciwieństwie do wypowiedzi nie których fanów Lexusa.To jest typowo polskie że jak ktoś osiąga sukcesy na arenie międzynarodowej to"krajanie" próbują go zmieszać z błotem, bo się wybija ponad przeciętność.
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: andrej7 »

Warlik, kolego bez urazy ale czemu nie czujesz ironii, my do niej nic nie mamy ale skąd pomysł aby ona tutaj sie znalazła?? jest gwiazdą dlatego ze dobrze robi to co robi i ma osiągnięcia, została ambasadorka L w PL nie dlatego ze kocha L a dlatego że L chce aby ktoś z grupy TENISISTÓW reprezentował tą markę ( wiadomo tenis to nie piłka nożną, większy prestiż, szlachecki sport) tym samym jest to korzyść dwustronna, oni maja jej nazwisko, ona ma wszystkie auta jakie chce plus kasa. Wielki Sport=Wielka kasa. Ale gdyby dostala taka ofertę od Merc lub Bmw tez by powiedziała ze tylko tamte marki się liczą. Norma.
W poszukiwaniu mocy...
warlik1
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:46
Model Lexusa: IS 200
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: warlik1 »

Wiem ,ona jest kobietą i tenisistką i pewno nie odróżnia czym się różnią poszczególne marki Lexsa poza komfortem,ale tyle ironii pod jej adresem nie spotkałem jeszcze w żadnych wypowiedziach nawet nie przychylnych jej tabloidach.Uważam że taka świetna marka jaką jest Lexus,jest reklamowana przez Polkę,nie Szarapową czy Wiliams,to jest powód do dumy.Na jej fascynacją Lexusem niech przemawia fakt że oddała Porsche swojej siostrze,a porusza się Lexusem.Wiem że to jest biznes,ale czemu inne firmy samochodowe jak Mercedes,Audii,BMW,Porsche,Maserti Lincoln,Jaguar,nie są reklamowane przez znanych sportowców?
Andrej7 co by się wydarzyło gdyby Aga jako przedstawicielka firmy Lexus zaprosiła na polskie forum Lexusa jej prezesa żeby odpowiedział o przyszłości firmy?Wtedy byłaby pożądaną fanką forum,bo rozumiem że Ty tych możliwości nie masz?
Awatar użytkownika
andrej7
Lex Driver
Posty: 342
Rejestracja: 13 sty 2011, o 13:49
Model Lexusa: IS 200, GS430 MkIII
Skąd:: Tu i tam.
Kontakt:

Re: Aga Radwańska w Lexie

Post autor: andrej7 »

Spójrz na grono osób jakie jest na tym forum myslisz ze prezes L jest nami zainteresowany? gdzie kazdy lepi swojego L w domu albo u Pana Kazia znajomego majstra. Wybacz ale nie sądzę, znam ludzi którzy za serwis swojego LS lub Is-f maja do zapłacenia faktury na 20tys. Takimi ludźmi interesuje się LEXUS nie nami. Myślisz ze oddala porsche dlatego ze bylo gorsze czy dlatego ze wymagala tego umowa? Czemu inne gwiazdy nie reklamuja L u nas? bo chyba kazdy woli aby polskiego dealera wspierało polskie nazwisko. Polityka i biznes tyle powiem. Ale myślmy realnie. Poza tematem czy te forum jest oficjalnym forum lexusa w Polsce ?? chyba nie bo na pewnie mieliby tutaj swoich moderatorów.
W poszukiwaniu mocy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości