Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Post autor: Rici »

Jezeli chcesz sprzedawać koszulki na forum, mogą być to tylko projekty zatwierdzone przez administracje oraz z nazwą forum. Narazie jak dla mnie robisz sobie reklame która nie jest akceptowana bez wczesniejszego uzgodnienia. Będziemy szukali firmy która zrobi nam koszulki zwiazane z forum.

Toyota ma dość specyficzne podejście do marki lexus i raczej uciekają od taniej reklamy dla każdego. Skupiaja sie na prestiżu.

Wiecej przez pw

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: rsz1981/2 »

hehe no i temat pozamiatał Rici :ok: zwięźle i na temat :piwo:
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: Travis »

I zaczyna się ból dupy administracji :-D
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Post autor: Rici »

To nie ból tylko zasady czyli nie zasmiecanie forum z tego powadu uciekalismy z darmowego serwera. Koszulki nam potrzebne dlatego temat do uzgodnienia na pw. Jak zgadzalibysmy się na każdą propozycje reklamy był by balagan a jest ich mnóstwo sprzęt rtv, opony, a nawet zabawki. Duzo firm myśli jak wielu ludzi w pl : lexus -luxus a forum gdzie jest duża ilosc lexusow = skuteczna reklama. Możemy wprowadzic reklame ale związaną z marką. Na koszulki również ale tylko zwiazane z forum. Na typowe koszulki marki lexus nie mamy zgody. Dla ciebie ból dupy dla mnie odpowiedzialność , punkt widzenia zależy od punktu siedzenia wiec prosze odpuść sobie takie komentarze.

Nie zarabiamy na forum ale jak lubicie reklamy to możemy zacząć ;) zartuje oczywiscie.
Forum jest dla użytkowników i jedyna opcja to reklama pomocna uzytkownikom marki.

Taki był cel i raczej tak zostanie :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Lex

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: Lex »

Travis pisze:I zaczyna się ból dupy administracji :-D
ból dupy administracji ?
po tym poście widać że masz problem z tą stroną i co jakiś czas tak właśnie sobie popuszczasz ... zrób porządek najpierw ze swoją dupą
Awatar użytkownika
BartekZ33
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2013, o 23:25
Model Lexusa: Nissany :D
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: BartekZ33 »

Nie reklamuje się i śwadczy to o to, że nie wstawiłem, żadnego linku do strony... Nawet nie podałem nazwy. Jeżeli ktoś czytał moje posty to dowiedział się, że szukam informacji co interesuje fanów Lexusa. Dział na każdy temat więc też myślę, że nie zaśmiecam forum. Zresztą jeszcze nie produkujemy koszulek a tylko robimy projekty dlatego liczę na propozycje. Na wielu forach pisałem i nie było problemu z tematem. Raz administrator napisał, że jeżeli to reklama to prosi o nie pisanie i po rozmowie dalej pozwolił kontynuować temat.
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Post autor: Rici »

O propozycjach mozna pisac , dlatego napisalem " jeżeli chcesz sprzedawać..." piszac o jakosci koszulek wynikało że dążysz do promocji swojego produktu. O pomyslach jak najbardziej. również mógłbyś napisać oferte na pw.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
BartekZ33
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2013, o 23:25
Model Lexusa: Nissany :D
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: BartekZ33 »

Oferta na pewno pojawi się jednak po ruszeniu już strony :)
sardzent
Lex user
Posty: 146
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 11:31
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Warsaw
Kontakt:

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: sardzent »

jesli mowa w tiszertach ...

oczkiwalbym ... wyboru ... np gruba koszulka a'la polo z kolnierzyciem z subtelnym logo a nie oczojebnym podobnie ze zwyklym bawelnianym ... jesli masz zaplacic za cos to aby po 5ciu praniach nie byla szmata ;-)
kotekmalgosi
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 29 paź 2012, o 16:53
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Projekty ubrań dla fanów marki Lexus

Post autor: kotekmalgosi »

Prawde mowiac,do Leszka najbardziej pasuje niezly garnitur,chociaz moga byc i inne opinie.
Taka koszulka miala by racje bytu na jakims zlocie czy czyms podobnym, a wtedy na pewno logo Lexusa z dodatkiem typu "Fan lexusa" .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości