Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez zgody

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez zgody

Post autor: bamss »

to moje wypociny, potrzebuje to jakos ogarnac bo ciezki temat

http://forum.hotmoney.pl/pokaz/Firma-ho ... gody-67852
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: Yarecki »

bamss pisze:to moje wypociny, potrzebuje to jakos ogarnac bo ciezki temat

http://forum.hotmoney.pl/pokaz/Firma-ho ... gody-67852
Co tu deliberować - dobry prawnik Ci powie jakie masz szanse na ugranie czegokolwiek, poza tym chcesz odszkodowanie a poradę z free chcesz dostać, fajne podejście.
Kolejnym tematem jest udowodnienie teraz, że na zdjęciu jest na 100% Twoje byłe auto to też nie będzie proste ;).
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: bamss »

yarecki mi juz na prawnika poszlo 3tys i dalej jestem w dupie, z tego co sie dowiaduje musze brac fotografa za tylek
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: Yarecki »

bamss pisze:yarecki mi juz na prawnika poszlo 3tys i dalej jestem w dupie, z tego co sie dowiaduje musze brac fotografa za tylek
Hmmm, no tak to jest z prawnikami ;)
Awatar użytkownika
KRYSPIN BACK
Lex user
Posty: 154
Rejestracja: 12 lis 2012, o 01:19
Model Lexusa: IS300SC / RX330
Skąd:: Płock
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: KRYSPIN BACK »

Yarecki pisze:
bamss pisze:yarecki mi juz na prawnika poszlo 3tys i dalej jestem w dupie, z tego co sie dowiaduje musze brac fotografa za tylek
Hmmm, no tak to jest z prawnikami ;)

bo prawnik jak lekarz ma leczyć a nie wyleczyć :mrgreen:
LEXUS.jp
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Post autor: Rici »

Jeżeli zgodziles sie na sesje za free to teoretycznie fotograf może wykorzystać swoje zdjecia do publikowania dlatego podpisuje sie umowy nawet jak są to sesje darmowe gdzie ustalacie zakres wykorzystania zdjęć. Napisz na forum nikoniarze tam są goście którzy juz walczyli o prawa do zdjęć pewnie wiedzą jak to działa również w drugą stronę

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
klasyk

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: klasyk »

Fotograf nie ma prawa publikacji Twojego samochodu na Twoim terenie. Jeśli sfotografował go w miejscu publicznym i nie ujawnił tablic rejestracyjnych, to zrobił to samo, co robi np "Uwaga Pirat" w TVN Turbo.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: Yarecki »

klasyk pisze:Fotograf nie ma prawa publikacji Twojego samochodu na Twoim terenie. Jeśli sfotografował go w miejscu publicznym i nie ujawnił tablic rejestracyjnych, to zrobił to samo, co robi np "Uwaga Pirat" w TVN Turbo.
Dokładnie, poza tym jeśli nie ma dowodów, konkretów w postaci tablic czy czegoś w tle to taka firma Cie zmęczy tak psychicznie, fizycznie i finansowo, że zapomnisz jak się nazywasz.
Oni mają sztab prawników na etacie i mają wywalone bo to rola papug byś miał dość.
Takich aut jest sporo na świecie i zawsze mogą powiedzieć, że to nie Twoje, że to robota grafika etc - walka z wiatrakami.
Zatem jeśli nie masz dobrego, zaufanego prawnika z jajami, który powie Ci jakie realnie masz szanse wygrać to cienko to widzę.
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: bamss »

akurat z udowodnieniem tego nie bedzie problemu, wiedzialem sie jedak ze nie house a fotografa mam brac za dupe, bo nie mial prawa udostepniac zdjecia w celach zarobkowych tak wiec zmiana prawnika i lece z koksem
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Panowie co wy na to-House przedaje koszulki z acco bez z

Post autor: Yarecki »

bamss pisze:akurat z udowodnieniem tego nie bedzie problemu, wiedzialem sie jedak ze nie house a fotografa mam brac za dupe, bo nie mial prawa udostepniac zdjecia w celach zarobkowych tak wiec zmiana prawnika i lece z koksem
Hmm z osobą cywilną ciekawe ile będziesz wstanie ugrać. Mimo to powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości