Myśliwi na forum

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: adamsky73 »

klasyk pisze:Filmu z gatunkiem o którym pytam w korelacji ze Słupskiem nie znajdziesz. Ale osobie zajmującej się strzelaniem do zwierząt wypadałoby je znać - bez internetu.
Nie uczestniczę w Twoim teleturnieju, choć nie mam wątpliwości co jest na zdjęciach. Nie przesłałem filmu z myślą o Tobie, tylko o normalniejszych kolegach z forum. Generalnie powinieneś zbastować, bo się niezdrowo podnieciłeś. Po tym jak podesłałeś linka do książki Kruczyńskiego, czyli "wybitnego" myśliwego, którego wieloletnie działania nie miały nic wspólnego z etyką, który strzelał setki sztuk zwierzyny i był, jak to się mówi w naszym środowisku mięsarzem, a później się znudził i dla kasy i poklasku leszczy napisał książkę o "złych myśliwych", czyli zasadniczo o sobie, wiem, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać i przekonywać. Wiesz swoje i w swojej zabetonowanej rzeczywistości będziesz tkwił - Twoja wola, a mi nic do tego
klasyk pisze:
forest pisze:ten jasny czworonóg to wilk?
Nie. To specyficznie wybarwiony lis.
To się popisałeś wiedzą. Może polarny od razu? Po prostu uciekł z fermy hodowlany biały lis i buszuje. Jak, niestety, wiele gatunków obcych w naszych lasach.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

Do wiekszosci bym nie strzelil bo nie w sezonie na tych fotkach, ale lisa bym zgolil na kolnierz( w zimie oczywiscie);)
klasyk

Re: Myśliwi na forum

Post autor: klasyk »

adamsky73 pisze: Nie uczestniczę w Twoim teleturnieju, choć nie mam wątpliwości co jest na zdjęciach. Nie przesłałem filmu z myślą o Tobie, tylko o normalniejszych kolegach z forum.
Nie widzisz sprzeczności? Kolegom podsyłasz link anie chcesz im powiedzieć co za gatunek jest na tych zdjęciach?
Wiem ale nie powiem. Kolejna klasyka gatunku.
adamsky73 pisze: Generalnie powinieneś zbastować, bo się niezdrowo podnieciłeś.
Zadziwiająco dużo wiesz o ludziach. Zadziwiająco często pudłujesz (jak na myśliwego). Polecam: http://forum.gazeta.pl/forum/f,468,Wrozbiarstwo.html

adamsky73 pisze: Po tym jak podesłałeś linka do książki Kruczyńskiego, czyli "wybitnego" myśliwego, którego wieloletnie działania nie miały nic wspólnego z etyką, który strzelał setki sztuk zwierzyny i był, jak to się mówi w naszym środowisku mięsarzem, a później się znudził i dla kasy i poklasku leszczy napisał książkę o "złych myśliwych", czyli zasadniczo o sobie, wiem, że nie ma sensu z Tobą rozmawiać i przekonywać.
Przeczytaj osobiście. Odnieś się rzeczowo do treści i nie zmyślaj.

adamsky73 pisze:Wiesz swoje i w swojej zabetonowanej rzeczywistości będziesz tkwił - Twoja wola, a mi nic do tego
Napisz mi jakie ja mam poglądy. Jestem już pewien, że znasz je lepiej ode mnie.
klasyk pisze:Nie. To specyficznie wybarwiony lis.
adamsky73 pisze:To się popisałeś wiedzą. Może polarny od razu? Po prostu uciekł z fermy hodowlany biały lis i buszuje. Jak, niestety, wiele gatunków obcych w naszych lasach.
Ręce opadają. Sylwetki lisa polarnego i rudego są tak podobne ? Ten sam lis kilka dni później:

Obrazek
czeressnia
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2011, o 16:32
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa/Poznan
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: czeressnia »

Panowie dajcie spokój.
Ojciec praktycznie wychował się w lesie i przez lata uzbierał gigantyczny materiał.
Jeżeli nie chcecie zostać tym obarczeni jak ja od najmłodszych lat to dobrze Wam radzę, odpuście.
Lepiej umówcie się z nim na wspólną wycieczkę, szczególnie jeżeli lubicie 40 kilometrowe spacerki.
Ja już nie mam do tego zdrowia. Nogi bolą a pracować nie ma komu.
Współczujcie lepiej tej zwierzynie bo znając świat modelingu od środka uważam to za zajęcie całkowicie wyczerpujące.
Wolących statyczne pozowanie zapraszamy do studio.

Pozdrawiam
Paweł - Syn spacerowicza
Awatar użytkownika
legato97
Administrator
Posty: 3747
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: GS300,GS430,RX400,CT
Skąd:: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: legato97 »

I tym milym akcentem konczymy...Klasyk jezeli chcesz dyskusje prowadzic to proponuje zalozenie nowego tematu. Cokolwiek Cie gryzie, mimo, ze to forum Lexusa...Temat fotek tez mile widziany.
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: adamsky73 »

Nie chce mi się, ale odpiszę. Choć ogólnie.
Forum dla myśliwych i chcących się wypowiedzieć frustratów - przeciwników znajduje się pod tym linkiem:
http://forum.lowiecki.pl/list.php?f=11
W tym wątku zapytałem kto z tego forum jest myśliwym. Załóż wątek "Nie lubię myśliwych w Lexusach" albo "Myśliwi w Lexusach to świnie" jeśli chcesz się dalej produkować, bo kontynuując swoje wypowiedzi tutaj powiększasz tylko offtopa
Obrazek
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: forest »

Ale fajne kije :D słyszałem że dobry sprzęt to droższy od mojego ISa... (?)

btw. luźne majty panowie ;) ;) temat zupeeeeełnie nie po drodze z tym forum, ale z powodu zdjęć fajnie się go ogląda
SC430 '2002
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: adamsky73 »

forest pisze:Ale fajne kije :D słyszałem że dobry sprzęt to droższy od mojego ISa... (?)
Dobry sprzęt Bossa to jest w cenie nowego LS-a w USA :-)
Mały przykład. Cena jedyna 75 000$. A to nie żaden top :laugh1:
Obrazek
Obrazek
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
klasyk

Re: Myśliwi na forum

Post autor: klasyk »

adamsky73 pisze:Nie chce mi się, ale odpiszę.
Lepiej nie pisz - czytaj, oglądaj i ucz się rozpoznawać gatunki. Inaczej szkodzisz środowisku.
adamsky73 pisze:Forum dla myśliwych i chcących się wypowiedzieć frustratów - przeciwników znajduje się pod tym linkiem:
http://forum.lowiecki.pl/list.php?f=11
Nie czytasz a powinieneś. Gdzie napisałem, że jestem przeciwnikiem? Nawet nie jestem za a nawet przeciw. Jestem przeciwny dumie narastającej z okazji zabijania. Dla mnie to smutna konieczność, którą trzeba reformować w oparciu o prawdziwe badania naukowe, analizę bieżącej sytuacji. A reformować trzeba, bo jak widać na zdjęciu, które stanowi taką tajemnicę, obce gatunki występują nie w tych miejscach, gdzie dotąd przebywały. Ponoć jest to gatunek unikający towarzystwa innych jeleniowatych. Ponoć...

Obrazek

Koła łowieckie oczywiście nic oczywiście nie widzą o tym, skąd te zwierzęta się wzięły ?

Czytaj jak najwięcej. Nabierzesz wiary, że ludzie, którzy faktycznie posiadają wiedzę ekspercką nie dzielą się nią z każdym. Sam już nie mam siły przedzierać się przez farmazony pisane na forach łowieckich przez tzw"fotelowych". Zamiast tego zdecydowanie polecam Ci wizyty i rozmowy w dyrekcjach Parków Narodowych. To dopiero skarbnica. Prawdziwe historie, prawdziwe zwierzęce zwyczaje i prawdziwe zagadki. Spośród wszystkich ludzi związanych z lasem, tam najczęściej odpowiadają, że czegoś nie widzą, że coś zmienia się zbyt dynamicznie a tak naprawdę wiedzą tyle, że mnie kolana się uginają. Nikt nie robi przy tym analiz psychologiczno-socjologiczno-etnicznych. Brałem i mam nadzieje nadal będę brał udział w wycieczkach po mało znanych terenach PN, poznałem osobiście ich dyrektorów i największe wrażenie robiła na mnie ich skromność. Trzeba się tylko pilnować, żeby nie wyjść na ignoranta w stylu taterników wychodzących jedynie na grań Krupówek. Jeśli to się uda (a wystarczy rzeczywiste merytoryczne zainteresowanie oraz brak zjawiska opisywanego jako onanizm sprzętowy) dowiesz się o rzeczach, których w żadnej wyszukiwarce nie znajdziesz.
adamsky73 pisze:W tym wątku zapytałem kto z tego forum jest myśliwym. Załóż wątek "Nie lubię myśliwych w Lexusach" albo "Myśliwi w Lexusach to świnie" jeśli chcesz się dalej produkować, bo kontynuując swoje wypowiedzi tutaj powiększasz tylko offtopa.[/url]
Racja. Nie powinienem się tutaj wypowiadać. Byłby kolejno odlicz i wszyscy by się ucieszyli prawda? Zamiast korzystać z okazji i pisać sensownie o swojej pasji, systematycznie obniżasz jakość wątku internetowym okultyzmem.
legato79 pisze: I tym milym akcentem konczymy...
Fakt. Już czas. Jutro będzie dobra okazja spotkać tego pana:

Obrazek

choć ten stanowi większą zagadkę:

Obrazek

Urażonych przepraszam. Podobnie, jak znudzonych, podrażnionych i całkowicie offtopionych. Naturalnie pozdrawiam rodzinę.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: Myśliwi na forum

Post autor: Yarecki »

Klasyk, pomijając Wasze uprzejmości :biggrin2: czym Ty robisz i jak te foty, że takie niedoświetlone :?:
Tematy fajne ale gdyby lepszej jakości byłoby milej :piwko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości