audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Joyrider
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 14:03
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wasilków
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: Joyrider »

Stąd że miałem, znajomi też mieli i narzekania nie było. Latało to w gazie bezawaryjnie. Zużycie oleju 2l na 10kkm to żadna tragedia. Co do awarii turbin, pomp - w zdecydowanej większości piszą o tym ludzie którzy, kupili Szwajcara z 199tys przebiegu za półdarmo, który w rzeczywistości miał 3 razy tyle. Ja tam zawsze będę polecał 1.8t bez wtrysku bezpośredniego.
Yarecki
Lex Master
Posty: 1921
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 18:10
Model Lexusa: gs
Skąd:: Polandia
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: Yarecki »

piotro1227 pisze: Jak trafisz dobrze będzie ci służył trafisz na ulepa będzie wkładał worek pieniędzy w niego.
Z lexusem i innymi markami pewnie jest inaczej :?:
Zaufaj mi jak trafisz lexa ulepa i audi ulepa to w lexa włożysz 2 x tyle co w te audi gdzie gratów do tego jest zatrzęsienie.
piotro1227
Lex user
Posty: 190
Rejestracja: 8 lip 2013, o 21:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: piotro1227 »

Yarecki pisze:
piotro1227 pisze: Jak trafisz dobrze będzie ci służył trafisz na ulepa będzie wkładał worek pieniędzy w niego.
Z lexusem i innymi markami pewnie jest inaczej :?:
Zaufaj mi jak trafisz lexa ulepa i audi ulepa to w lexa włożysz 2 x tyle co w te audi gdzie gratów do tego jest zatrzęsienie.
Nie no nie jest inaczej jest dokladnie tak samo, w każdego mozna wkładać worek pieniędzy albo dwa, nie wazne czy audi lexus opel. Kupując samochód z salonu tez mozesz trafić ulepa i mam tu na myśli tylko stan blacharski.
Joyrider
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 14:03
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Wasilków
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: Joyrider »

Yarecki pisze:
piotro1227 pisze: Jak trafisz dobrze będzie ci służył trafisz na ulepa będzie wkładał worek pieniędzy w niego.
Z lexusem i innymi markami pewnie jest inaczej :?:
Zaufaj mi jak trafisz lexa ulepa i audi ulepa to w lexa włożysz 2 x tyle co w te audi gdzie gratów do tego jest zatrzęsienie.

Pisałem o Audi, ale oczywiście tyczy się każdej marki. Dziś już nie ma różnicy poziomów jaka była np 20, 30 lat temu. Tak mniej więcej od początku nowego tysiąclecia auta są coraz bardziej do siebie podobne jeżeli chodzi o trwałość, z niekorzyścią dla kupujących of course :)
Awatar użytkownika
lubelak88
Lex user
Posty: 133
Rejestracja: 8 sie 2012, o 19:07
Model Lexusa: lesia200
Skąd:: lublin
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: lubelak88 »

kazde auto ma jakieś minusy, mimo wszystko siedząc w temacie audi....jest w cholere ciezko dorwać coś dobrego, i fakt jest taki ,że komuś coś pada poniewaz są to juz większosci wysłużone auta
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1776
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: Dawid0ss »

lubelak88 pisze:kazde auto ma jakieś minusy, mimo wszystko siedząc w temacie audi....jest w cholere ciezko dorwać coś dobrego, i fakt jest taki ,że komuś coś pada poniewaz są to juz większosci wysłużone auta
Owszem ma minusy, ma plusy. Natomiast statsy mówią same za siebie.
Awaryjności silników Merca w pierwszych latach użytkowania około 0,6%, Toyota 0,7%, .... , Audi 2,5%, ...
Pzdr
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: audi 1.8t w Quattro 190km pomoc w zakupie,porada

Post autor: adamsky73 »

Myślę że te statystyki Audi baaaaaardzo zawyżają diesle, a nie poczciwa benzyna sprawdzona w dziesiątkach modeli. A że komuś zajechana turbina wygoni litr oleju na 5000 km? Przecież turbinę można zarżnąć kilkoma ostrymi przejazdami i wyłączaniem silnika bez wystudzenia turbinki.
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości