szejk_m napisał(a):MączeK napisał(a):klasyk napisał(a):W220 to samo dno kryzysu jakości Mercedesa. W211 Jechałem nie dawniej niż wczoraj. Estetyka i ergonomia wnętrza to jego największy atut. Wyciszeniem znacząco odstaje od najstarszego LS'a. Awaryjność zależy od wybranej wersji silnikowej. Trzeba uważać na automatyczne skrzynie, które w połączeniu z mocniejszymi silnikami nie grzeszą trwałością.
No tak, ale nie ma po porownywac LSa bo to nei rywal W211 powiem, ze jezdzilem nowym Lsem oraz Ska i Mercedes bije Lexa na glowe, tak na marginesie dla tego zadalem pytanie tutaj, a nie na Forum Mercedesa bo wiadomo kazdy swoje chwali:)
Coś ci się kolego pomyliło. Może nie jechałeś LSem tylko ISem. Mercedes bije nowego LSa na głowę? Na pewno widziałeś w ogóle LSa? Bo to co piszesz to bzdury wierutne. Nie zamienił bym LSa na dwa mercedesy W220.
Nie zaprzeczę że W220 to wspaniałe auto, ale LS jest po prostu lepszy. Tak jak cała niemiecka motoryzacja przy japońskiej.
Czytaj ze zrozumieniem, LS np: 600h2014r, a Mercedes S W222 2014r. to , ze Ls w roczniku SW220 bije ja na glowe to oczywiste, dla osoby interesujacej sie motoryzacja, akurat co do Japonskiej, a Niemieckiej motoryzacji nie bede sie wypowiadal;) Badz co badz w domu od zawsze sa same Japonczyki wiec czas na zmiany w przypadku ojca, ktory chce zmienic Land Cruisera 120 na starszego Mercedesa co do Lsa nie musisz mi mowic jak wyglada bo w 95r. ojciec jezdzil nowym Lsem wiec wiem dokladnie jak wyglada to auto;)