[GS MKII] Jazda zimą

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
dead_beat
Lex Driver
Posty: 590
Rejestracja: 20 lut 2012, o 16:41
Model Lexusa: Stilo 2.4Abarth temporary
Skąd:: WWL
Lokalizacja: Starowola
Kontakt:

Re:

Post autor: dead_beat »

micrus pisze:Vw bora RWD?
Poprawiłem zonka :dirol:
owczar pisze: ..., ale jeździłem już sporo BMW E39 i bez żadnego problemu można jeździć. Z włączoną kontrolą trakcji trudno jest nawet zrobić obrót- nawet mocno się starając.
...
Nie wiem jak w LS, ale w IS TRC działało ze znaczym opóźnieniem w stosunku do BMW.
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: [GS MKII] Jazda zimą

Post autor: ghostmateus »

Ja mam doświadczenie z RWD już 6 rok mimo młodego wieku. :zryw: Moim pierwszym samochodem był Mercedes 190 bez żadnych systemów kontroli i nigdy nim nigdzie nie stałem i obracał się niechętnie (fakt w bagażniku był worek pszenicy :P ), dosłownie wszędzie wjeżdżał i to samo było z Mietkiem E-klasą i moim poprzednim IS-em. :dance3: Teraz w GS-ie będę widział co się będzie dziać bo mam prawie 300 kucy bez VSC i niestety na razie nie mogę go włączyć, ale nie powinno być problemów :scratch: . W zimie najważniejszą kwestią są opony, opony i jeszcze raz opony no i umiejętności kierowcy ( jak się auto zachowuje, opóźnienia reakcji itp.). Odnośnie trybu Snow to on ma za zadanie celowo zamulić samochód by nie było gwałtownych skoków mocy :ok:
MączeK
Lex user
Posty: 233
Rejestracja: 4 lis 2010, o 11:52
Model Lexusa: RX
Skąd:: ***
Kontakt:

Re: [GS MKII] Jazda zimą

Post autor: MączeK »

Kup sobie na zime jakies tanie 4x4 impreze badz Vitare i Twoj problem oraz np: strach, badz slabsze umiejetnosci (bez urazy) rozwiaza sie w 100%
Awatar użytkownika
michal5152
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 11 lis 2014, o 09:26
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Białystok / Warszawa
Kontakt:

Re: [GS MKII] Jazda zimą

Post autor: michal5152 »

Ja mam np poldka ktory tylko stoi i czeka na zimę :zryw:
Osobiście po tylu zimach jazdy poldkiem z tylnym napędem, później astrą II z przednim uważam że tylny napęd jest praktyczniejszy do jazdy. Może troche trudniejszy :biggrin2: ale ja zawsze wolałem jeździć RWD nawet bez szpery, esp itp. itd. ;)
ojciec
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 23 sty 2013, o 23:42
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS MKII] Jazda zimą

Post autor: ojciec »

MączeK pisze:Kup sobie na zime jakies tanie 4x4 impreze badz Vitare i Twoj problem oraz np: strach, badz slabsze umiejetnosci (bez urazy) rozwiaza sie w 100%
Dokładnie :) Zimą też częściej wyjeżdżam starszym wozem, bez żalu :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości