Nie mogę usunąć OIL MNT REQ kombinacja guzików

Naprawa, usterki, porady, spostrzeżenia. Wszystko co dotyczy silników Diesla.
ODPOWIEDZ
Krrycha
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2020, o 01:37
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Cork
Kontakt:

Nie mogę usunąć OIL MNT REQ kombinacja guzików

Post autor: Krrycha »

Witam, posiadam lexusa is220d 2009r od 3 lat. Odpukać nigdy nie miałem większych problemów z autem. Natomiast od jakiegoś czasu mam problem z usunięciem informacji o OIL MAINTENANCE REQUIRED. Zmienilem olej 8tys km temu, I po tym non stop wyskakuje mi przypomnienie o wymienie oleju. Kasowalem te informacje ze 100 razy kombinacja z odo metrem I start stopem I NIC . Dzisiaj wymieniłem olej, zrobiłem te sama kombinacje z 20 razy i dalej to samo. Oraz od 3 dni auto nie chce mi odpalić (brak jakiejkolwiek reakcji jak by nie było pradu, a prad jest bo gra radio, są światła itd) i myślę czy to może być jakos powiązane. Odpaliłem raz na pych, pozniej odpalał normalnie ze 4 razy, pozniej znowu nie chciał odpalić i tak w kółko, powiedzieli mi że to może być rozrusznik. Wolę was zapytac czy ktoś miał coś podobnego zanim wejde w koszta. Pozdro
kejb125
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2021, o 21:38
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Nie mogę usunąć OIL MNT REQ kombinacja guzików

Post autor: kejb125 »

Jeżeli w tym modelu jest dobre dojście do rozrusznika, to jak następnym razem nie będzie chciał kręcić stuknij czymś w niego. Jeżeli to pomoże , to potwierdzi problem w rozruszniku.

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Krrycha
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 10 gru 2020, o 01:37
Model Lexusa: Is220d
Skąd:: Cork
Kontakt:

Re: Nie mogę usunąć OIL MNT REQ kombinacja guzików

Post autor: Krrycha »

Rozrusznik jest okej, akumulator jest okej, nie mogę nadal wykasować inspeckji oleju w sposób manualny a na kompie nie ma takiej opcji co do serwisu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki wysokoprężne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości