Plandeka

Problemy, porady, sugestie.

Plandeka

Postprzez wasalister » 18 gru 2019, o 18:12

Witam. Na dniach kupuję swoją wymarzoną furę i chciałbym poznać waszą opinię na temat przykrywania samochodu plandeką. Moje auto będzie w dobrym stanie, nigdy nie malowane, ale niestety nie jestem w stanie zapewnić mu garażu, tylko będzie stać praktycznie cały czas pod chmurką. Chcę zabezpieczyć się przed wilgocią i słońcem i stąd chodzi mi po głowie temat plandeki. Ktoś go przerabiał? Czy to dobry pomysł? Czy plandeka nie poniszczy lakieru? Może są jakieś konkretne modele, które moglibyście polecić? Może macie jakieś inne, lepsze pomysły na zabezpieczenie samochodu, żeby służył jak najdłużej?
wasalister
Lex user

Model Lexusa: GS300 MK2

Re: Plandeka

Postprzez Pawcio1979 » 18 gru 2019, o 20:24

Gdzie będzie stało auto, nie masz możliwości innego zabezpieczenia niż plandeka?
Pawcio1979
Lex Driver

Model Lexusa: GS300 MkII

Re: Plandeka

Postprzez wasalister » 19 gru 2019, o 05:05

Na pewno będę nakładać zabezpieczenie nadwozia i podwozia. Sprzedawca robił jakieś tam detailingi, ale szczegóły będę znać w sobotę. Naprawdę ładna sztuka GS300 z 2003 roku. Auto będzie jeździć trasy Polska-Niemcy i z powrotem. W Niemczech będzie stało 3 tygodnie pod chmurą. Co do plandeki to spotkałem się z opiniami, że może bardziej zaszkodzić, niż pomóc, więc chciałem dopytać o opinię :)
wasalister
Lex user

Model Lexusa: GS300 MK2

Powrót do Nadwozie i wnętrze