Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Lolek777
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2021, o 10:08
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Legionowo
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Lolek777 »

Kupiłem na allegro ale ori Lexus/Toyota zgodnie OEM
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Nemo 77 »

Więc na 99% nie będzie się nic działo.Zapytałem bo też zakupiłem na allegro zgodnie z numerami (jednak zamienniki ) i od ponad roku spokój. Kombinowałem z wymianą baterii w jednym z czujników który siedział od nowości i nie polecam.
Lolek777
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2021, o 10:08
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Legionowo
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Lolek777 »

Wiem wiem, też kusiło na zamienniki z aliexpess 4x taniej...
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: patol »

Nemo 77 pisze:Kombinowałem z wymianą baterii w jednym z czujników który siedział od nowości i nie polecam.
Czemu nie? Nie to żebym chciał jakoś strasznie przyoszczędzić ale i tak będę opony zdejmował do regeneracji felg, więc czujniki będę miał luzem i planuje wymienić we wszystkich baterie bo w jednym już padła.
Lolek777
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 21 lip 2021, o 10:08
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Legionowo
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Lolek777 »

Ktoś pisał, że da się to zrobić skutecznie. Jak się ma padnięty czujnik w rękach a nie w kole to pewnie warto sprawdzić taką opcję. Zawsze można na koniec kupić nowy jak operacja się nie uda i pacjent.....
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: klexus »

za komplet ori lexus toyota z przesyłką 400zł
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Nemo 77 »

patol pisze:
Nemo 77 pisze:Kombinowałem z wymianą baterii w jednym z czujników który siedział od nowości i nie polecam.
Czemu nie? Nie to żebym chciał jakoś strasznie przyoszczędzić ale i tak będę opony zdejmował do regeneracji felg, więc czujniki będę miał luzem i planuje wymienić we wszystkich baterie bo w jednym już padła.
W moim przypadku było tak: zakupiłem baterię taka jak wymagana w czujniku,dałem do wlutowania znajomemu elektronikowi,powrotne uszczelnienie czujnika,założenie na felgę i program nadal nie widział czujnika(bateria sprawna).
Więc dałem sobie spokój bo więcej nerwów,zdejmowania,jeżdżenia od wulkanizatora do elektronika i zabawy niż to warte. Zakupiłem jak pisałem na allegro zgodne z numerami.Założyłem za strzała 4 nowe czujniki,wgrane i póki co działają.
Kozio_1986
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 7 lut 2016, o 21:46
Model Lexusa: W trakcie poszukiwań gs300
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Kozio_1986 »

Ja mam dziwna sytuację.
W kwietniu tamtego roku kupiłem nowe felgi Tomason TN25 8.5" x 19", opony Yokohama Advan Fleva V701 225/40R19 i do tego odkupione czujniki Hamaton EU-Pro Hybrid 3.5.
Przez 1 rok i 3 miesiące padły 3 czujniki… wszystkie w tym samym prawym, tylnym kole.
Dziwna sprawa, bo wszystko świeże, nowe, a po prostu co ileś miesięcy czujnik w tym samym kole pada, leci na gwarancje, zakładany jest nowy i tak co kilka miesięcy…

Ktoś ma jakiś pomysł?
Michał z Wałbrzycha
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2022, o 07:12
Model Lexusa: i7
Skąd:: Kalety
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Michał z Wałbrzycha »

Najlepiej jest regularnie sprawdzać ciśnienie w oponach. Manometr powinien znajdować się z boku koła. Jeśli jest niskie, należy je napompować.  W internecie można znaleźć wiele informacji dotyczących czujników ciśnienia w oponach.  Można znaleźć dobry wybór marek i modeli czujników opon i kół.
Edwardo
Nowy lex user
Posty: 12
Rejestracja: 3 maja 2022, o 16:43
Model Lexusa: NX450+
Skąd:: krk
Kontakt:

Re: Czujniki ciśnienia w oponach GS300

Post autor: Edwardo »

posiadam 4 szt. usa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości