Is200 zgubiony kluczyk

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Farau
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 23:34
Model Lexusa: is200 sport
Skąd:: Małopolska
Kontakt:

Is200 zgubiony kluczyk

Post autor: Farau »

Witam .Prosił bym was o pomoc bo mam unieruchomione auto.
Zgubiłem niestety jedyny kluczyk do swojego is-a . Jaka według was była by najlepsza i zarazem jak najoszczędniejsza opcja ?
Dorobienie kluczyka pod stacyjkę + jego zakodowanie na imo to koszt 600zł + dodatkowe 250 za centralny.
Czy jeśli kupił bym taki zestaw :
http://allegro.pl/stacyjka-komputer-kom ... 35100.html
to czy po zamontowaniu wszystkiego i tak muszę jesczę coś kodować ? Czy jest to p&p ?
Czy jest jeszcze jakaś inna opcja ?

Z góry dzięki
Awatar użytkownika
firlejak
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 27 sty 2015, o 20:33
Model Lexusa: IS300
Skąd:: Firlej
Kontakt:

Re: Is200 zgubiony kluczyk

Post autor: firlejak »

Czy czasami w lexie nie ma immo w liczniku ??
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Is200 zgubiony kluczyk

Post autor: endrju1 »

Podepnę się pod temat, choć nie zgubiłem jedynego kluczyka, ale... właśnie jest jedyny, a czasem przydał by się drugi.
Czy jest możliwość w miarę niskimi kosztami dorobić drugi kluczyk?
Czy można kluczyk z innego is zaprogramować w immo i centralny zamek?? Bo co do samego kluczyka, to surówkę da się dostać i z dorobieniem nie ma dużego problemu, problem może być co najwyżej z immo i pilotem.
Awatar użytkownika
Cop_Robo
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 18:43
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Is200 zgubiony kluczyk

Post autor: Cop_Robo »

Witam was bardzo serdecznie! Gdy zapoznam się bardziej z forum to pewnię znajdę temat do takich powitań ale jest to mój pierwszy post i dotyczy pierwszego problemu po zakupie czyli jedynego kluczyka. Temat z tego roku bez odpowiedzi, więc pytam was jak poradziliście sobie z problemem dorobienia? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
margolll
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2015, o 17:28
Model Lexusa: IS300 Sport
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Is200 zgubiony kluczyk

Post autor: margolll »

Ja kupilem na allegro kluczyk z grotem do wyfrezowania http://allegro.pl/kluczyk-pilot-lexus-i ... 06764.html W punkcie dorabiania kluczy gosciu wyfrezowal mi grot za 10zł. Nastepnie podlaczylem auto pod komputer i w techstreamie zaprogramowalem immobilser. Centralny zamek zaprogramowalem wedlug procedury z tematu viewtopic.php?f=41&t=1743 Jezeli chodzi o zgubienie jedynego kluczyka to nie pomoge.
Awatar użytkownika
Cop_Robo
Lex user
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 18:43
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Is200 zgubiony kluczyk

Post autor: Cop_Robo »

margolll pisze:Ja kupilem na allegro kluczyk z grotem do wyfrezowania http://allegro.pl/kluczyk-pilot-lexus-i ... 06764.html W punkcie dorabiania kluczy gosciu wyfrezowal mi grot za 10zł. Nastepnie podlaczylem auto pod komputer i w techstreamie zaprogramowalem immobilser. Centralny zamek zaprogramowalem wedlug procedury z tematu viewtopic.php?f=41&t=1743 Jezeli chodzi o zgubienie jedynego kluczyka to nie pomoge.
Dzięki za odpowiedź na szczęście nie zgubiłem jedynego kluczyka ale po co się martwić niemając zapasu. Kupiłem na początek obudowę z grotem i teraz myślę czy nie mogłem od razu tego z immo za 200zł. Chyba że akcja z przełożeniem transpondera z używki z allegro załatwi sprawę. Czy chodzi tylko o to aby był denso, na rynek europejski czy jest więcej problemów z doborem? Np. Jak mam IS 2000r. to mogę kupić od IS na części z 1999roku i będzie to kompatybilne?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości