[220D] Podswietlenie podloza - lusterko

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
przemobed
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 19 lut 2015, o 20:02
Model Lexusa: is 220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[220D] Podswietlenie podloza - lusterko

Post autor: przemobed »

Witam,
Posiadam Lexusa 220D. Dzis zauwazylem ze podswietlenie podloza(zarowka w prawym lusterku) sie przepalila - tak mi sie wydaje - nie swieci. Czy ktos przerabial temat wymiany? ciezko sie tam dostac? Przydalaby mi sie instrukcja wymiany zanim sam zaczne grzebac.

Pozdrawiam,
Przemek
Awatar użytkownika
Patryk666
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 7 sie 2013, o 11:04
Model Lexusa: IS 220
Skąd:: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: [220D] Podswietlenie podloza - lusterko

Post autor: Patryk666 »

Wygnij lusterko w strone maskii naciskaj na Lusterko do końca i najlepiej Podwadź śrubokrętem lekko aby nie uszkodzić. Radzę być spokojnym bo to jest delikatne.. Zapodaje linka https://www.youtube.com/watch?v=uZFtrx2RiaE tam robi kolega bez śrubokręta lecz ja zmieniam zawsze przy jego użyciu bezpieczniej jest. Pozdrawiam :)
przemobed
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 19 lut 2015, o 20:02
Model Lexusa: is 220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [220D] Podswietlenie podloza - lusterko

Post autor: przemobed »

Witam,
Dzieki za linka. Przy okazji zrobilem reasearch i znalalzem fajny tutorial jak zmienic wszystkie lampki\oswietlenia w naszych IS II
http://www.lexusownersclub.co.uk/forum/ ... ntry793266

Mam nadzieje ze sie przyda :)
Awatar użytkownika
Patryk666
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 7 sie 2013, o 11:04
Model Lexusa: IS 220
Skąd:: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: [220D] Podswietlenie podloza - lusterko

Post autor: Patryk666 »

Ja już mam w planie wymiane ;) Jak kupowałem Ledy do lusterek kupiłem ze długie.. Bo Oczywiście były droższe niż te krótkie a pan powiedział że tamte wyświetlają błąd. Po sprawdzeniu nic nie ma.. Wpakowałem je na pozycje i jak robi się taka lekka szarówka wygąda bajecznie na pozycjach i przeciwmgielnych :) Ja mam w środku jasną skórę więc led mi nie pasuje bo zepsuje ten Ciepły klimat :>
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [220D] Podswietlenie podloza - lusterko

Post autor: adamsky73 »

Patryk666 pisze: mam w środku jasną skórę więc led mi nie pasuje bo zepsuje ten Ciepły klimat :>
Jakby Ci to powiedzieć... Ciepłe LEDy są już od dawna, więc nie ma przeciwwskazań
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości