Problem z podłączeniem radia is 200

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: DanLexus »

Jeśli twoim oczom ukaże się takie "cuś" jak na zdjęciu powyżej to kupujesz przejściówkę, odpinasz kabel od wzmaka i łączysz z przejściówką którą następnie podpinasz pod radio.

Ale ale - jeszcze jedna ważna sprawa - masz sedana czy SportCrossa ? Jeśli SC to gotowej przejściówki nie ma
Supras are just a hatchback SC300
Awatar użytkownika
garm115
Lex user
Posty: 104
Rejestracja: 25 wrz 2014, o 16:31
Model Lexusa: is 200
Skąd:: EWI
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: garm115 »

Tu masz rozpiskę kabli w kostce.Zaznacz fabryczne .
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... dolkab.htm
Noddi95
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:11
Model Lexusa: ls 200
Skąd:: Ostrowiec Św/ okolic
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: Noddi95 »

Poszukałem dokładniej i wzmacniacz się znalazł. Mam sedana, identycznego jak endrju1 na avatarze ;) Czyli teraz tylko zamawiać przejściówkę, mam nadzieję, że będzie dostępna, czekam własnie na odpowiedź. :)
Noddi95
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:11
Model Lexusa: ls 200
Skąd:: Ostrowiec Św/ okolic
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: Noddi95 »

Złączą już w drodze, teraz mam jeszcze jedno pytanie, muszę wyciągacz wzmacniacz żeby odpiąć od niego kostkę a jeśli tak to jak zrobić to najszybciej i najłatwiej? :D
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: endrju1 »

Da się sięgnąć pod schowek i tamtędy wspiąć. Najłatwiej wyjąć schowek i wtedy łatwiej będzie poprowadzić kable.
Awatar użytkownika
scorpio102
Lex user
Posty: 239
Rejestracja: 18 lis 2014, o 14:21
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Kalisz/Hannover
Lokalizacja: Kalisz/Hannover
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: scorpio102 »

A czy w przypadku jak radio jest bez wzmacniacza zewnetrznego to ta przejsciowka bedzie pasowac?
Noddi95
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:11
Model Lexusa: ls 200
Skąd:: Ostrowiec Św/ okolic
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: Noddi95 »

Ok, dzięki wielkie za pomoc, jak złączka dojdzie to dam znać jak sobie poradziłem :D
Edit
Wydaje mi się, że nie będzie ale moge się mylić. Dziś wszystko podłaczyłem, był oz tym trochę grzebaniny bo ciezko bylo się dostać do wzmacniacza, musiałem wyjąc schowek i kawałek plastikowego panelu pod nim by dostac ise do wzmacniacza jednak pomimo tego nie mogłem go wyciągnać. Wzmacniacz był umocowany na dwie śrubki i było mało miejsca by nim manewrować po odkręceniu ich, ale udało mi się odpiąć wtyczke i podłączyć pod złączkę a dalej to już z górki :ok: Jeszcze muszę dokupić dedykowaną ramkę 2din, jednak troche mi się nie uśmiecha bulić za nia ponad stówkę, więc może zrobie wymiary luki i sam coś dotnę, zobaczymy :smile:
Noddi95
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:11
Model Lexusa: ls 200
Skąd:: Ostrowiec Św/ okolic
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: Noddi95 »

Elo, jednak mam jeszcze jeden mały/duży problem zależy jak na to popatrzeć. Moje radio gdy jest włączone na radio a nie np na aux, albo USB gubi fale radiowe i przerwy, nie jest to raczej problem radia bo je sprawdzałem. Przykładowo, słucham danej stacji radiowej i radio zaczyna przerywać na pół sec jednak, to przerywanie pojawia się co parenaście sec, oraz nie znajduje wszystkich stacji. Ktoś mi poradził, że przyczyną tego może być brak styku anteny (co raczej odpada) lub za duży opór wewnętrzny. Jednak mi się wydaje, że ma to związek z odłączeniem ori wzmazniacza, co Wy o tym myslicie, macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: endrju1 »

A nie masz wlaczonej funkcji af?
Noddi95
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2014, o 11:11
Model Lexusa: ls 200
Skąd:: Ostrowiec Św/ okolic
Kontakt:

Re: Problem z podłączeniem radia is 200

Post autor: Noddi95 »

Ni tez wlasnie myślałem, że może być ti wina funkcji rds ale opcje af mam wyłączoną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości