oszukanie mechanizmu Kasety

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: luki90 »

madkiw pisze:
luki90 pisze:Dźwięk jest naprawdę dobry lepiej niż normalne radio, jakby było inaczej to bym nie kupił. BTW jakby dźwięk po BT był słaby to nie było by słuchawek czy kolumn na BT ;)
Kupiłem z ciekawości wersję 2S, jak przyjdzie to się pobawię. Myślę że dużo zależy od tego co kto potrzebuje. Jak tylko umcyk umcyk, to pewnie wystarczy spokojnie. A jak ktoś jest audiofilem to pewnie do takich urządzeń z wodą święconą podchodzi :biggrin2:
No tak dokładnie, też audiofilem nie jestem, największy plus to taki ze nie ogranicza mnie pojemność pamieci a oferta spotify ;)

w weekend spróbuje przetestować na marku levinsonie :D
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Darki
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 1 sie 2016, o 15:49
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Warszawa/Radom
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Darki »

Pytałem czy gra na tym samym poziome co fabryczne radio czy ciut lepiej ponieważ fabryczne radio w GS MKII strasznie słabo gra. Kaseta i CD jest ok, ale radio tragedia. Nie wiem czym jest to spowodowane czy słaba antena czy po prostu taki typ :scratch:
Kupię i ja z ciekawości ten transmiter, najwyżej się go zwróci jak nie spełni wymagań
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: luki90 »

Lepiej, wydaje mi sie ze to po czesci zasluga Samsunga S7 ktor ma jakis tam calkiem niezly DAC.
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Tego xiaomi nie używałem ale wydaje się być nienajgorszą opcją za tą kasę skoro mówisz, że dźwięk spoko. Kiedyś miałem jeden transmiter FM ale zraziłem się tylko przez niego do tego typu rzeczy bo dźwięk był fatalny.. to było kilka lat temu więc trochę się na pewno pozmieniało. +wydaje mi się, że DAC samsunga tu nie ma nic do rzeczy skoro dźwięk idzie po BT(czyli cyfrowo) i jest dekodowany dopiero przez DAC w odbiorniku :D

A jak ktoś jest audiofilem to tak czy siak będzie podchodził do tego typu rzeczy z wodą święconą. Nieważne czy będzie to odbiornik BT wysokiej klasy czy też transmiter xiaomi. CD4Ever.
Także współczuję wszystkim audiofilom :P

Ps. Co do projektu to niestety stanąłem w kropce i nie mogę się zdecydować. Mam dwa moduły do wyboru. Jeden z nich ma dobry dźwięk po BT i ładnie działający głośnomówiący. Brakuje mu SD i USB.
Drugi natomiast ma SD, USB, BT, głośnomowiący z opcją czytania numeru osoby dzwoniącej, a nawet możliwość dołożenia pilota. Do tego komuniakcja szeregowa dzięki której mam wiele opcji do ustawienia jak nazwa itp. Przegrywa niestety jakością dźwięku i kilkoma bugami związanymi z jego działaniem. Jestem w kontakcie z producentem więc może wypuszczą jakieś poprawki ale wątpliwa sprawa. Nagram chyba filmiki z działania obu tych modułów+dogram do filmiku dźwięk wychodzący bezpośrednio z nich tak żebyście sami zobaczyli czy da się tego słuchać.
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: rsz1981/2 »

Panowie a ktos bez ingerencji w radio podpiął zmieniarkę USB do GSa mk2?
Ja popisałem do paru sklepów i niestety ale ile sklepów tyle samo opinii "bierz Pan 5+7", "6+6 powinno pasować".
Ktoś zgłębiał się w tymże temacie?Może jakas przejściówka?
Poniżej podglądowe foto tyłu radia (model P3716 z navi).

Obrazek
Obrazek
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

rsz1981/2 pisze:Panowie a ktos bez ingerencji w radio podpiął zmieniarkę USB do GSa mk2? [...]
Który masz rocznik? Przedlift?
W GSie nigdy nawet nie siedziałem ale po krótkim researchu doszedłem do tego, że raczej masz przedlifta więc ogólnie ani 6+6 nie podejdzie ani 5+7. Po 2001 roku pasowałoby 5+7. Przedlift nie jest obsługiwany przez emulatory Grom i Yatour.
Obsługiwane radia dla yatoura:
http://www.vcarlink.com/eacp_view.asp?id=160
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: rsz1981/2 »

Tak przedlift 99r. ok szukam innych opji
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Awatar użytkownika
NoTwixD
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2017, o 22:57
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Natolin
Lokalizacja: Natolin
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: NoTwixD »

Pierwsze części matury już za nami ;p Trzymamy kciuki za moduł i za maturkę oczywiście :piwko:
Darecki
Lex user
Posty: 54
Rejestracja: 13 lis 2015, o 22:46
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Częstochowa
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Darecki »

Aspir440, jak matury i jak moduły?? :) Jakieś postępy?
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Już na finiszu ale niestety nie mam od prawie 2 miesięcy lexa więc ciężko to wszystko testować w praniu.
Ogólnie to zostaje przy samym BT+głośnomówiącym+AUX. Moduły z SD i USB mają niezadowalającą jakość dźwięku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości