Interfejs MVCI Xhorse z Allegro

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Interfejs MVCI Xhorse z Allegro

Post autor: Krawcol82 »

Zamówiłem ten kabel:
http://www.aliexpress.com/store/product ... 46940.html
Niby ma mieć firmware 2.0.4. Zobaczymy, co przyjdzie i jak będzie działać...
Jak tylko będę po testach, to dam znać-ale to pewnie najwcześniej za miesiąc ;-)
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: Interfejs MVCI Xhorse z Allegro

Post autor: andrew »

Oj ostatnio zamawiałem obudowe kluczyka z aliexpress i sprzedawca zastrzegł sobie termin 60 dni na dostawe. Listonosz przyniósł po 10 :biggrin2:
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Interfejs MVCI Xhorse z Allegro

Post autor: Krawcol82 »

andrew pisze:Oj ostatnio zamawiałem obudowe kluczyka z aliexpress i sprzedawca zastrzegł sobie termin 60 dni na dostawe. Listonosz przyniósł po 10 :biggrin2:
Zamówiłem DHL'em, to powinno być w ciągu 2tyg... No zobaczymy-najważniejsze, żeby dotarło i żeby firmware był 2.0.4.
Krawcol82
Lex user
Posty: 101
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 23:47
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Interfejs MVCI Xhorse z Allegro

Post autor: Krawcol82 »

Hehe :-)
Kabel zamówiony 1/2.05.2015 (w nocy), płatność kartą kredytową z wysyłką by DHL...
Wysyłka z Chin w poniedziałek 4.05.2015... Dziś jest czwartek 7.05.2015, a kurier DHL 4h temu dostarczył mi kabelek :-)
Cóż, dopłata owszem 20$ za wysyłkę DHL'em, ale nie spodziewałem się tak szybkiego doręczenia...
Podłączyłem kabelek do kompa, zainstalowałem co trzeba, firmware jest rzeczywiście 2.0.4, a programik w wersji V10.00.028 (załączony na CD).
W najbliższych dniach, może w weekend przeprowadzę testy kodowania czujników-mam nadzieję, że będzie OK :-)

Aha, zapomniałem dopisać wcześniej, że nie poniosłem żadnych dodatkowych kosztów typu cło czy inne.

No i jestem po testach...
Niestety sytuacja wygląda tak samo, jak ze starym interfejsem-nie ma możliwości zakodowania czujników ciśnienia-pomimo firmware 2.0.4 :mad:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości