[92' LS 400] Świece zapłonowe - jakie?

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Westers0n
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2015, o 10:58
Model Lexusa: LS 400 UCF 10
Skąd:: Opole
Kontakt:

[92' LS 400] Świece zapłonowe - jakie?

Post autor: Westers0n »

Witam, w swojej LS'ce potrzebuje wymienić przewody zapłonowe w sumie na już. Dzisiaj gdy auto stało pod chmurką po odpaleniu nie grał na wszystkie cylindry, po otworzeniu maski pomiędzy przewodami dyskoteka elektryczna. Jak już zrobię przewody od razu pomyślałem o świecy, mam go niecały miesiąc także wolę i to sobie wymienić. Zastanawiam się nad tymi NGK:
http://allegro.pl/swiece-ngk-bkr5ep-11- ... 76255.html
Czy to dobry wybór? Kable już mam, sprzedający dołączył bo z miejsca powiedział że trzeba wymienić. Samochód z LPG, tak dołączając.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
felo20
Lex user
Posty: 41
Rejestracja: 1 cze 2014, o 10:17
Model Lexusa: ucf 20
Skąd:: Mińsk
Kontakt:

Re: [92' LS 400] Świece zapłonowe - jakie?

Post autor: felo20 »

Do tego auta powinny być świece DENSO PK20R11
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: [92' LS 400] Świece zapłonowe - jakie?

Post autor: lukas78 »

Westers0n pisze:Witam, w swojej LS'ce potrzebuje wymienić przewody zapłonowe w sumie na już. Dzisiaj gdy auto stało pod chmurką po odpaleniu nie grał na wszystkie cylindry, po otworzeniu maski pomiędzy przewodami dyskoteka elektryczna. Jak już zrobię przewody od razu pomyślałem o świecy, mam go niecały miesiąc także wolę i to sobie wymienić. Zastanawiam się nad tymi NGK:
http://allegro.pl/swiece-ngk-bkr5ep-11- ... 76255.html
Czy to dobry wybór? Kable już mam, sprzedający dołączył bo z miejsca powiedział że trzeba wymienić. Samochód z LPG, tak dołączając.
Pozdrawiam.
Pod LPG (i nie tylko) jak najbardziej te świeczki NGK możesz zastosować do swojego LS.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości