Problem z AFS OFF

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.

Problem z AFS OFF

Postprzez rocki65 » 22 lis 2015, o 17:21

Witam, zmieniłem żarnik /OSRAM/ w ksenonie w RX 400h'06 i lampa świeci się , ale pojawia się migoczący komunikat AFS OF. Lampy po uruchomieniu zapłonu działają prawidłowo lewo- prawo, ale komunikat jest.Oczywiście wyłączanie ani włączanie przyciskiem na desce nic nie daje. Proszę o pomoc lub gdzie w W-wie lub w okolicach Bródna, Pragi czy Legionowa podjechać???
rocki65
Nowy lex user

Model Lexusa: Lexus RX400H

Re: Problem z AFS OFF

Postprzez młodyrl » 27 gru 2016, o 11:19

Czy poradziłeś sobie z tym problemem AFS oFF ? Mam od jakiegoś czasu ten sam problem w RX400h i nie mogę go rozwązac, zdarza się ze uda się uruchomić auto i światła zadziałają prawidłowo i nie ma na wyswietlaczu komunikatu ale obecnie problem się już tak nasilił ze za każdym odpaleniem nie mam prawidłowo działających skrętnych reflektorów. Prosźe o informacje kto i jak Ci pomógł.
młodyrl
Nowy lex user

Model Lexusa: RX400h

Re: Problem z AFS OFF

Postprzez młodyrl » 28 gru 2016, o 12:55

rocki65 napisał(a):Witam, zmieniłem żarnik /OSRAM/ w ksenonie w RX 400h'06 i lampa świeci się , ale pojawia się migoczący komunikat AFS OF. Lampy po uruchomieniu zapłonu działają prawidłowo lewo- prawo, ale komunikat jest.Oczywiście wyłączanie ani włączanie przyciskiem na desce nic nie daje. Proszę o pomoc lub gdzie w W-wie lub w okolicach Bródna, Pragi czy Legionowa podjechać???

Czy poradziłeś sobie z tym problemem AFS oFF ? Mam od jakiegoś czasu ten sam problem w RX400h i nie mogę go rozwązac, zdarza się ze uda się uruchomić auto i światła zadziałają prawidłowo i nie ma na wyswietlaczu komunikatu ale obecnie problem się już tak nasilił ze za każdym odpaleniem nie mam prawidłowo działających skrętnych reflektorów. Prosźe o informacje kto i jak Ci pomógł.
młodyrl
Nowy lex user

Model Lexusa: RX400h

Powrót do Elektryka