Światła mijania -kontrolka i bezpieczniki

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Miro93
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 02:24
Model Lexusa: Brak
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Światła mijania -kontrolka i bezpieczniki

Post autor: Miro93 »

Witam.
Zgasła mi jedna z żarówek mijania. Ale nie w tym problem. Czy w związku z tym nie powinna mi się zapalić jakaś kontrolka? Nic mi się nie wyświetla, nawet nie wiem czy istnieje, ale powinna raczej być.
Może kontrolki są dopiero od pewnego rocznika? Posiadam is200 z początku 2000r, Japończyk wersja Sport.
Zanim wymienię żarówkę chciałbym się upewnić jak to jest z ta kontrolką.. może padł jakiś bezpiecznik lub coś innego, a nie sama żarówka.

Swoja drogą dostęp do tych bezpieczników po stronie kierowcy i pasażera jest beznadziejny. Ledwo się tam mieszczę i sięgam ręką, a co dopiero włożyć odpowiednio bezpiecznik to mordęga.
Czy cały ten panel bezpieczników nie jest jakoś wyciągany lub odczepiany na przykład (o czym nie wiem)? Nie wiem tez który bezpiecznik odpowiada za światła, ale ciągle szukam :)
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Światła mijania -kontrolka i bezpieczniki

Post autor: adamsky73 »

Niestety Japońce w ergonomii są daleko za Murzynami. A zamiast szukać organoleptycznie to nie prościej zajrzeć do instrukcji od auta?
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
dzida
Lex Driver
Posty: 506
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 14:13
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Biłgoraj
Kontakt:

Re: Światła mijania -kontrolka i bezpieczniki

Post autor: dzida »

Kontrolka jest tylko od tylnych świateł
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości