RX 300 - kontrolka AFS OFF

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Radces
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 16 gru 2015, o 23:20
Model Lexusa: RX-300
Skąd:: Poznań
Kontakt:

RX 300 - kontrolka AFS OFF

Post autor: Radces »

Witam,
Od dwóch dni świeci się, a raczej miga, kontrolka AFS OFF. Po przeszukaniu netu nasuwają mi się różne przyczyny "problemu" jednakże zanim ewentualnie udam się do ASO chciałbym samemu wiedzieć na ten temat jak najwięcej :-)
A może ktoś miał doświadczenia w tym zakresie? Potrzebowałbym także jakieś "namiary" na używki w tym zakresie (sam moduł, cały element)

Z góry dziękuję.
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: RX 300 - kontrolka AFS OFF

Post autor: carsik »

raczej zacząłbym od sprawdzenia co boli system bo jakiego niby modułu potrzebujesz.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: RX 300 - kontrolka AFS OFF

Post autor: LinkPL »

Trzeba podpiąć się i sprawdzić czy są napięcia na czujnikach poziomowania ksenonów ... bo jak nie ma to żaden moduł Ci nie pomoże ... ;)\

Pozdrawiam
Link
How far We can go ...
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: RX 300 - kontrolka AFS OFF

Post autor: carinus »

U mnie też świeci ta kontrolka właśnie z powodu ułamanego cięgna czujnika poziomowania na tylnym zawieszeniu.
młodyrl
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2016, o 11:15
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Sanok
Kontakt:

Re: RX 300 - kontrolka AFS OFF

Post autor: młodyrl »

Radces pisze:Witam,
Od dwóch dni świeci się, a raczej miga, kontrolka AFS OFF. Po przeszukaniu netu nasuwają mi się różne przyczyny "problemu" jednakże zanim ewentualnie udam się do ASO chciałbym samemu wiedzieć na ten temat jak najwięcej :-)
A może ktoś miał doświadczenia w tym zakresie? Potrzebowałbym także jakieś "namiary" na używki w tym zakresie (sam moduł, cały element)

Z góry dziękuję.
Mam ten sam problem w RX400h, czy i w jaki sposób rozwiązałeś go u siebie ? Proszę o info
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości