Problem z odpaleniem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Jaro83
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2016, o 10:18
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Jedlicze
Kontakt:

Problem z odpaleniem

Post autor: Jaro83 »

Witam szanownych panów,pojawił sie u mnie dzis problem z odpaleniem samochodu(akumulator jest nowy ma 2 tygodnie)wszystko się wlącza na początku tzn podświetlają sie zegary wyjeżdża kierownica zapala sie nawigacja, jedynie po przekręceniu kluczyka auto nawet nie załapie :( czyżby przewody od świec?Ktoś miał z was taka dolegliwość w swoim samochodzie?sprawdzalem pod maska niby zaden nie uszkodzony,poki jezdzielem bylo ok teraz samochód stał 3 dni na parkingu i dzis nie podjął nawet próby walki o rozruch...
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: carsik »

a co mają przewody od świec do rozruchu? Skontroluj masy i połączenia na akumulatorze i ewentualnie połączenia na rozruszniku i przekaźnik.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
Jaro83
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2016, o 10:18
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Jedlicze
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: Jaro83 »

Miałem kiedys podobnie w poprzednim samochodzie i byl problem wlasnie z przewodami dlatego tak tylko sadzilem ale dzieki za podpowiedz...brakuje po prostu mocy zeby wykonac ten rozruch...
XYZ
Lex user
Posty: 199
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:51
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Opolskie
Kontakt:

Re: Problem z odpaleniem

Post autor: XYZ »

W poprzednim samochodzie był problem z przewodami od świec i dlatego rozrusznik nie kręcił? Ja nie klniemy na forum jak czytam takie farmazony to aż mi się słabo robi.
Jak rozrusznik nie kręci to zrób to co napisał kolega carsik. Sprawdź jeszcze akumulator, bo może jednak to jego wina.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości