Problem z kamerą cofania. GS MK3.

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
WojtekJ
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 21:23
Model Lexusa: GS
Skąd:: Białystok
Kontakt:

Re: Problem z kamerą cofania. GS MK3.

Post autor: WojtekJ »

Kamerka raczej nie szwankuje zaraz po myciu/po opadach... ale dzięki - sprawdzę to :)
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Problem z kamerą cofania. GS MK3.

Post autor: adrian_o »

WojtekJ pisze:Czy udało się zlokalizować przyczynę problemu? W moim GS MK3 ostatnio także kamerka od czasu do czasu nie działa... Navi i wszystkie inne funkcje działają bez problemów...
Trochę grzebałem przy kablach, wszystko jest tak jak być powinno. Na więcej nie miałem czasu, elektrykiem też nie jestem i pojęcia o tym nazbyt nie mam. Na dniach się wybiorę do ASO i zobaczę co mi powiedzą.
Awatar użytkownika
adrian_o
Lex user
Posty: 77
Rejestracja: 3 sty 2016, o 14:53
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Problem z kamerą cofania. GS MK3.

Post autor: adrian_o »

Dowiedziałem się póki co tyle, że to nie problem kamery. Nie byłem w ASO, aczkolwiek u świetnego elektryka samochodowego. Najlepszego w regionie. Facet był generalnie zdziwiony, bo zazwyczaj się zdarza, że kamera jest po prostu zalana. No i tu w kablu są trzy moce. Kamera jest w każdym bądź razie w porządku, problem z jakimiś kablami, ale to robota na dłużej i dopiero we wrześniu mam termin na to. Jakby ktoś miał ten problem i wiedział jak to zniwelować, to proszę o kontakt.


Sprawdzę w wolnej chwili jeszcze te schematy ,które podał Owczar. Może coś faktycznie znajdę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości