[GS450H 2012] Wersja USA a Europa

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
elomike
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:02
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Kraków
Kontakt:

[GS450H 2012] Wersja USA a Europa

Post autor: elomike »

Witam. Pozwolę sobie troszkę skopiować temat z działu "kupujemy Lexusa" bo tam nie doczekał się żadnej odpowiedzi.

Mianowicie zakupiłem GS450H 2012 z USA, niedługo przyjdzie do Polski i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy:
1. Bardziej podobają mi się lampy w wersji amerykańskiej (pomarańczowe obrysówki) posiadamy takie w GXie i wyglądają świetnie, a na badaniu technicznym nikt nie protestował. Wymiany raczej wymaga tylko jedna. Cenowo kupno dwóch używanych europejskich wychodzi tyle co za jedną lampę amerykańską w ASO, ale kupując w ASO mamy gwarancje, upragnioną obrysówkę i to że wtyczka będzie pasowała do wiązki a sama lampa nowa a nie sklejana, spawana i jeszcze nie daj Boże z anglika.
2. Czy reflektory full led wymagają wymiany przetwornic i większych nakładów finansowych? ful led wyglądają już rewelacyjnie ale obawiam się że to bardzo droga impreza.
3. Przestrajanie radia i navi - rosjanie w GS350 zrobili kompletną adaptację, wraz z radiem i navi.
Jedyna różnica to taka, że tam nie ma Mark Levinsona, a u mnie jest. Wersja nawigacji 12,3 cala, tak samo jak w moim.(https://www.youtube.com/watch?v=m2D_XtHJiHI&t=5s) ktoś w Polsce to ogarnie? może ma ktoś doświadczenie związane z adaptacją i kodowaniem USA - Europa?

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości