Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.

Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Postprzez panPrzemek » 25 sty 2018, o 11:42

Witam ostatnio przestały mi się obniżać automatycznie lusterka wsteczne podczas przelaczenia skrzyni na R. Miał ktoś podobnie może ? Czy jest to problem jakiś z elektryka czy po prostu z jakimś ustawieniem czegoś ?
panPrzemek
Lex user

Model Lexusa: Gs450h

Re: Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Postprzez adamsky73 » 25 sty 2018, o 13:06

Pewnie masz przełącznik sterowania lusterek ustawiony na środku. Obniżanie działa tylko jeśli jest przełączony na lewe lub prawe lusterko
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
adamsky73
Lex Maniak

Model Lexusa: LS460 '08

Re: Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Postprzez sophisticated » 12 mar 2018, o 16:56

adamsky73 napisał(a):Pewnie masz przełącznik sterowania lusterek ustawiony na środku. Obniżanie działa tylko jeśli jest przełączony na lewe lub prawe lusterko

A jak można ustawić przełącznik sterowania lusterkami na środek? Pytam z ciekawości, bo nie zauważyłem żeby była taka możliwość.
Poza tym u mnie ostatnio przy wrzucaniu na R obniża się normalnie lusterko od pasażera a od kierowcy ledwo co. Natomiast gdy zmienię na D to lusterko od kierowcy nie wraca na normalną pozycję tylko "wędruje" wyżej niż powinno i niż było ustawione wcześniej.
Orientuje się ktoś w czym może tkwić problem?

Pozdr.
sophisticated
Nowy lex user

Model Lexusa: GS_mk3_h

Powrót do Elektryka