Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
panPrzemek
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 19 lis 2017, o 23:08
Model Lexusa: Gs450h
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Post autor: panPrzemek »

Witam ostatnio przestały mi się obniżać automatycznie lusterka wsteczne podczas przelaczenia skrzyni na R. Miał ktoś podobnie może ? Czy jest to problem jakiś z elektryka czy po prostu z jakimś ustawieniem czegoś ?
Awatar użytkownika
adamsky73
Lex Driver
Posty: 621
Rejestracja: 20 maja 2014, o 17:14
Model Lexusa: LS460 '08
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Post autor: adamsky73 »

Pewnie masz przełącznik sterowania lusterek ustawiony na środku. Obniżanie działa tylko jeśli jest przełączony na lewe lub prawe lusterko
And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
ABRAHAM LINCOLN
Awatar użytkownika
sophisticated
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2018, o 18:47
Model Lexusa: GS_mk3_h
Skąd:: Wiesbaden
Kontakt:

Re: Obniżane lusterka przy wstecznym gs 450

Post autor: sophisticated »

adamsky73 pisze:Pewnie masz przełącznik sterowania lusterek ustawiony na środku. Obniżanie działa tylko jeśli jest przełączony na lewe lub prawe lusterko
A jak można ustawić przełącznik sterowania lusterkami na środek? Pytam z ciekawości, bo nie zauważyłem żeby była taka możliwość.
Poza tym u mnie ostatnio przy wrzucaniu na R obniża się normalnie lusterko od pasażera a od kierowcy ledwo co. Natomiast gdy zmienię na D to lusterko od kierowcy nie wraca na normalną pozycję tylko "wędruje" wyżej niż powinno i niż było ustawione wcześniej.
Orientuje się ktoś w czym może tkwić problem?

Pozdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości