Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
irysek222
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2018, o 17:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: Ożarów
Kontakt:

Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: irysek222 »

Tak jak w tytule... ? Gdzie mogę kupić nowy alternator do is250 ? Stary się spalił nie ma co ratować. Chyba jest ciężko z dostępnością, bo jeszcze nie znalazłam. Ktoś pomoże ? Napięcie 12 V ? Ładowanie 150 A ? Taki oryginalnie szedł prawda ?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: ledziu »

irysek222 pisze:Tak jak w tytule... ? Gdzie mogę kupić nowy alternator do is250 ? Stary się spalił nie ma co ratować. Chyba jest ciężko z dostępnością, bo jeszcze nie znalazłam. Ktoś pomoże ? Napięcie 12 V ? Ładowanie 150 A ? Taki oryginalnie szedł prawda ?
Zadzwoń do elektrostart ul. Karczewska, Warszawa. Tel. znajdziesz przez google. Zajmują się regeneracją, nie miałem z nimi żadnych potknięć a jest fajnie bo w większości przypadków jedziesz zostawiasz swój stary alternator i zabierasz "nowy".
Awatar użytkownika
ProMienisty
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 4 lis 2016, o 00:30
Model Lexusa: HONDA
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: ProMienisty »

https://www.czesciauto24.pl/alanko/13022692
sklep sprawdzony ,kupiłem u nich alternator denso i też nigdzie nie było
Awatar użytkownika
irysek222
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2018, o 17:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: Ożarów
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: irysek222 »

ProMienisty pisze:https://www.czesciauto24.pl/alanko/13022692
sklep sprawdzony ,kupiłem u nich alternator denso i też nigdzie nie było
Alanko .. co to za firma w ogole ? Nie znam za bardzo... gdyby był denso śmiało bym brała .. A ten nie wiem czy to ma znaczenie ale trochę inaczej wygląda niz oryginał :(
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: Nemo 77 »

Pytałaś się kogoś od regeneracji,że faktycznie jest nie do odratowania? Jeśli nie wchodzi kupno tego alanko to zaryzykowałbym i kupił używkę.Jeśli by padła to wtedy dał do regeneracji lub od razu po zakupie oddał i go odnowił dla świętego spokoju.
Awatar użytkownika
irysek222
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2018, o 17:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: Ożarów
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: irysek222 »

A Więc problem już rozwiązałam i myślę że to chyba nawet najlepsza opcja. TOYOTA regeneruje alternatory. Oddajesz swój stary dostajesz zregenerowany, wypiaskowany, wygląda jak nówka i dopłacasz 1300 zł . Jeśli chodzi o mnie to najlepsze wyjście, bo żeby kupić nowy to raczej jest ciężko dostępne wręcz nawet nie wiem czy wykonalne. A Nowy alternator w salonie kosztuje 6 tyś. Więc nawet jeśli samochody przyjeżdżają na serwis i mają padnięty alternator to nikt im nowych nie zakłada tylko wszystkie są po regeneracji
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: ledziu »

To super tanio 1,3k za regeneracje :szok:
Awatar użytkownika
irysek222
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2018, o 17:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: Ożarów
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: irysek222 »

No nie jest tanio i tak liczylam ze zaplace wiecej... wiec w porownaniu do tego jest to kwota ktorą moge wylozyc. Ja nigdzie nie napisałam że szukam alternatora tanio.... napisałam że jeśli chodzi o mnie to jest to najlepsze wyjście :) ja nikomu nie narzucam co ma robić :) pozdrawiam
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: Nemo 77 »

Nie wiem co magicznego jest w tych alternatorach lub w jakim byl stanie,ale zakladając,że jest taki jak w innych samochodach to myśle,że 300zl to wszystko jeśli chodzi o regenerację
MBarton
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 21 gru 2018, o 13:52
Model Lexusa: 300
Skąd:: POL
Kontakt:

Re: Padł alternator, gdzie kupic nowy ? Is 250

Post autor: MBarton »

na ebay jest masa alternatorów Denso do Lexa, a jak już jest u nas problem z częściami do Japończyka to polecam amayama.com
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości