Ksenon gs430 mk3

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

Zarnik Philips zamówiony, sprawdzimy czy technologia z jedną żarówka sie sprawdza.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Nemo 77 »

Sam jestem ciekaw choć sceptycznie jestem do tego nastawiony. :)
Awatar użytkownika
margolll
Lex user
Posty: 53
Rejestracja: 15 maja 2015, o 17:28
Model Lexusa: IS300 Sport
Skąd:: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: margolll »

Moze sie i sprawdzi ale dla mnie to i tak szukanie oszczednosci. Od razu najlepiej dwa zarniki wymienic i miec spokoj na lata bo i tak ten dobry i tak za niedlugo tez padnie... Ale jak kto woli
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Nemo 77 »

Dlatego we wcześniejszym poście pisałem koledze,ale wybrał inne rozwiązanie ;) Tym bardziej,że w tej cenie byłyby dwa. Jego wybór ,a trochę też jestem ciekaw tej żarówki co zamówil.
PS.Kolego Jazikowski zarzuć fotkę w nocy i w dzień po zamontowaniu tej żarówki.
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

margolll pisze:Moze sie i sprawdzi ale dla mnie to i tak szukanie oszczednosci. Od razu najlepiej dwa zarniki wymienic i miec spokoj na lata bo i tak ten dobry i tak za niedlugo tez padnie... Ale jak kto woli

Kolego jakbym chciał to bym zamówił dwa zarniki i dał sobie spokój, ale jak już wczensiej mówiłem, ciekaw jestem tej "nowej technologii" ,czy ona faktycznie się sprawdzi, więc jeśli ktoś na tym straci to tylko ja, ale będę bogatszy w doświadczenie i wy również, więc zamiast negować moje działania, może sam coś zrób i wyciągnij z tego wnioski, podziel się opinią opartą jakimś faktem i będziemy mogli dyskutować :)
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

Nemo 77 pisze:Dlatego we wcześniejszym poście pisałem koledze,ale wybrał inne rozwiązanie ;) Tym bardziej,że w tej cenie byłyby dwa. Jego wybór ,a trochę też jestem ciekaw tej żarówki co zamówil.
PS.Kolego Jazikowski zarzuć fotkę w nocy i w dzień po zamontowaniu tej żarówki.

Spoko jak zarzuce na pewno się pochwalę co z tego wyszło ; P
Jazikowski
Lex user
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2018, o 02:16
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Siedlce
Kontakt:

Re: Ksenon gs430 mk3

Post autor: Jazikowski »

Panowie zarnik wczoraj przyszedł, ale od tygodnia lampa nie gasnie, więc wstrzymam się jeszcze z wymianą skoro jest sprawny, druga sprawa, wam też potrafią dwie lampy na ułamek sekundy przygasnac gdy użyje się płynu do spryskiwaczy i to się dzieje tylko raz na jakiś czas , nie za każdym razem tylko jak dłużej się nie używa spryskiwaczy mieliście tak może?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości