Awaria lampy

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
piotr.237@wp.pl
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2019, o 13:04
Model Lexusa: Ls600h
Skąd:: Olecko
Kontakt:

Awaria lampy

Post autor: piotr.237@wp.pl »

Witam. Po wymianie reflektora na używany w moim ls600h 2007r występuje owy błąd: po odpaleniu świateł nowa lampa próbuje się wypoziomowac i snop światła skacze kilkukrotnie podczas podnoszenia poziomu do góry i po kilku takich przeskoczeniach ustawiają się obie lampy w pozycji neutralnej. Druga sprawa - problem ze skretnymi reflektorami - owa używana lampa po skreceniu kierownicą w lewo - wywala błąd afs i już nie wraca do pozycji świecenia na wprost. Dopiero po ponownym odpaleniu auta ustawia się do pozycji neutralnej. Gdzie szukać przyczyny, jakieś rady? Czy wyjmować lampę i wnętrzności przekładać z tej starej w której pobilem klosz i powinno działać?




Reflektor wymieniłem po stluczce - pobilem klosz i obudowę, kupiłem używany na allegro, czy anglik nie mam pojęcia.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2019, o 18:47 przez piotr.237@wp.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
DaSt
Lex user
Posty: 165
Rejestracja: 26 maja 2019, o 20:55
Model Lexusa: RX 300
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Awaria lampy

Post autor: DaSt »

Najlepiej przejdź do działu przywitań na forum. Następnie rękawy w górę i przekładnie bebechów ze starego reflektora (jeśli się nadają, nie napisałeś czemu wymieniłeś reflektor). Z tego co opisujesz może być coś zmielone w środku i w jedną stronę reaguje a w drugą nie ma możliwości.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Awaria lampy

Post autor: Pawcio1979 »

Nie jest czasem wersją UK i się to jakoś nie zgrywa do kupy?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości