Awaria lampy

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.

Awaria lampy

Postprzez piotr.237@wp.pl » 15 gru 2019, o 13:10

Witam. Po wymianie reflektora na używany w moim ls600h 2007r występuje owy błąd: po odpaleniu świateł nowa lampa próbuje się wypoziomowac i snop światła skacze kilkukrotnie podczas podnoszenia poziomu do góry i po kilku takich przeskoczeniach ustawiają się obie lampy w pozycji neutralnej. Druga sprawa - problem ze skretnymi reflektorami - owa używana lampa po skreceniu kierownicą w lewo - wywala błąd afs i już nie wraca do pozycji świecenia na wprost. Dopiero po ponownym odpaleniu auta ustawia się do pozycji neutralnej. Gdzie szukać przyczyny, jakieś rady? Czy wyjmować lampę i wnętrzności przekładać z tej starej w której pobilem klosz i powinno działać?

Reflektor wymieniłem po stluczce - pobilem klosz i obudowę, kupiłem używany na allegro, czy anglik nie mam pojęcia.
Ostatnio edytowano 15 gru 2019, o 18:47 przez piotr.237@wp.pl, łącznie edytowano 1 raz
piotr.237@wp.pl
Nowy lex user

Model Lexusa: Ls600h

Re: Awaria lampy

Postprzez DaSt » 15 gru 2019, o 16:11

Najlepiej przejdź do działu przywitań na forum. Następnie rękawy w górę i przekładnie bebechów ze starego reflektora (jeśli się nadają, nie napisałeś czemu wymieniłeś reflektor). Z tego co opisujesz może być coś zmielone w środku i w jedną stronę reaguje a w drugą nie ma możliwości.
DaSt
Lex user

Model Lexusa: RX 300

Re: Awaria lampy

Postprzez Pawcio1979 » 15 gru 2019, o 18:02

Nie jest czasem wersją UK i się to jakoś nie zgrywa do kupy?
Pawcio1979
Lex Driver

Model Lexusa: GS300 MkII

Powrót do Elektryka