Service Gone Lexus NX

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bober87
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 21:52
Model Lexusa: Lexus NX 300h był Lexus IS 220D
Skąd:: WARSZAWA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Service Gone Lexus NX

Post autor: Bober87 »

Witam Kolegów dziś po odpaleniu mojego NX-a na środkowym wyświetlaczu posiadam ten duży ekran z navi dvd wifi po polaczeniu się z netem pojawił się komunikat Service Gone po kliknieciu OK jest spokój do kolejnego odpalenia pojazdu , jak wyłączę net to brak komunikatu czy ktoś się z tym spotkał może ??? auto to wersja po lifcie 2018 rok nx 300H pierwszy wlaściciel pojazdu salon polska, brak jakich kolwiek innych wiadomosci , kontrolek itd . Proszę o jakieś info bo nie chcę teraz bombardowac do serwisu o to jak mam za jakiś czas serwis, jeszcze do przejechania 4 tysiące kilometrów a nie ukrywam nie lubię jakiś takichj komunikatów gdzie neiwiem o co biega mojemu lexusowi .
Awatar użytkownika
zender
Lex user
Posty: 180
Rejestracja: 6 sty 2014, o 23:35
Model Lexusa: RC300h
Skąd:: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Service Gone Lexus NX

Post autor: zender »

Zmień serwis... poprzedni najwidoczniej źle lub w ogóle nie zapisał ostaniego przeglądu.
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Service Gone Lexus NX

Post autor: Andmat »

U mnie też się wyświetla po każdym odpaleniu. Czekam na odpowiedź serwisu bo na razie nie wiedzą co to jest
Edit:
Serwis oddzwonił i razem doszliśmy do wniosku ze została najprawdopodobniej wyłączona jakaś usługa sieciowa z której można było skorzystać. Usługa na przykład ceny paliw, wyszukiwania POI online albo coś w tym rodzaju. Może to byc spowodowane wyłączeniem przez żródło zewnętrzne. Nikt jescze do nich nie dzwonił z takim problemem ale wspomniałem mu o tym że nie jestem jedyny z problemem. Zapraszają na serwis ale nie będę im zawracał du..dy z taką pierdołą :) Zresztą nie mam za bardzo czasu :)
Awatar użytkownika
Bober87
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 21:52
Model Lexusa: Lexus NX 300h był Lexus IS 220D
Skąd:: WARSZAWA
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Service Gone Lexus NX

Post autor: Bober87 »

Dzięki , za info będę na przeglądzie za 4 tysiące to niech to ogarną , też faktycznie sensu nie widzę gonienia z tym do nich. Zender patrzyłem na my lexus i wszystkie przeglądy itd są wpisane przed ASO , ja zawsze byłem zadowolony z ich usług serwisowałem u nich uzywke IS220d pozniej kupiłeem i serwisuje NX-a i raczej chyba takiej gafy by nie strzelili ,że wpis jakiś poszedł zle , bardziej też mi się wydaje ze to cos zostalo wylaczone przez lexusa .
Andmat
Lex user
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2010, o 22:21
Model Lexusa: Kiedyś RX 400h a obecnie NX300h
Skąd:: Łódzkie
Kontakt:

Re: Service Gone Lexus NX

Post autor: Andmat »

Niekoniecznie przez lexusa . Być może któraś z usług google jest wyłączona i nie może jej zaczytać
Edit:
Jest to problem z serwerami Toyota Europe związany z informacjami o aktualizacji ruchu. Toyota jest tego świadoma, ale problem może nie zostać rozwiązany przez jakiś czas ze względu na ograniczoną liczbę informatyków na COVID-19.
Ten sam problem, jest on omawiany na forum właściciela Corolli.
To jest info z angielskiego forum lexusa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości