Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2)

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Rakhim
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 29 lip 2020, o 23:01
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2

Post autor: Rakhim »

ArtIS pisze:Do samej muzyki w przypadku posiadania AUX polecam Jabra Streamer (https://www.x-kom.pl/p/224588-zestaw-sl ... eamer.html).

Posiadam i jest rewelacja. Po wejściu do samochodu telefon łączy się z Jabrą do muzyki/Google’a i z samochodem do rozmów Bt. Nigdy kolejność się nie sypneła i wszystko chodzi jak trzeba.
Ten cały sprzęt w podłokietniku trzymasz? Czy używasz jakiejś innej ładowarki do zapalniczki, bo ta z tego zestawu wygląda ogromnie, raczej nie ma szans żeby zamknąć wtedy podłokietnik.
vipowski
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 7 gru 2019, o 21:08
Model Lexusa: GS MK3 450H
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2

Post autor: vipowski »

dareksmarek pisze:Cześć,
zdradzisz kto podjął się instalacji tego urządzenia, czy sam to ogarnąłeś?
Instalacja jest banalnie prosta, instalowałem sam. Na YT są instrukcje krok po kroku, łącznie z wyjęciem nawigacji.

Im dłużej używam tym bardziej jestem zadowolony. Jedno na co trzeba tylko zwrócić uwagę to marne chłodzenie. Po zamontowaniu w schowku na "rękawiczki" lepiej usunąć z niego ten dziwny "stelaż", żeby urządzenie miało więcej miejsca.
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2)

Post autor: ArtIS »

Rakhim pisze:
ArtIS pisze:Do samej muzyki w przypadku posiadania AUX polecam Jabra Streamer (https://www.x-kom.pl/p/224588-zestaw-sl ... eamer.html).

Posiadam i jest rewelacja. Po wejściu do samochodu telefon łączy się z Jabrą do muzyki/Google’a i z samochodem do rozmów Bt. Nigdy kolejność się nie sypneła i wszystko chodzi jak trzeba.
Ten cały sprzęt w podłokietniku trzymasz? Czy używasz jakiejś innej ładowarki do zapalniczki, bo ta z tego zestawu wygląda ogromnie, raczej nie ma szans żeby zamknąć wtedy podłokietnik.
Mam w podłokietniku. Jabra przychodzi z ładowarka do zapalniczki na 2 USB także w jednym jest Streamer, a w drugim kabel do tel :)
sirius98
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2020, o 17:02
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2

Post autor: sirius98 »

W VLINE 2 jakie są ograniczenia co do pojemności karty microSD oraz ilości plików MP3? Testowałeś format FLAC?
vipowski
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 7 gru 2019, o 21:08
Model Lexusa: GS MK3 450H
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2

Post autor: vipowski »

Nie sprawdzałem kart SD,
W urządzeniu są 2 porty USB. Pendrive Cruzer Fit 64GB działa super, miałem też dysk SSD 500GB podpięty i też działał dobrze.
Wątpię żeby były jakieś limity ilości dla mp3 czy filmów.

FLAC sprawdzałem i wbudowany player go nie obsługuje, ale można sobie wgrać cokolwiek innego, np. VLC media player i są odtwarzane jak powinny.
vipowski
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 7 gru 2019, o 21:08
Model Lexusa: GS MK3 450H
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2

Post autor: vipowski »

Kolejna ciekawostka.

Obrazek

Aliexpress
cooper69
Lex user
Posty: 230
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: Upgrade nawigacji i radia w Lexusie (ekran tesla, vline2

Post autor: cooper69 »

Na fejsiku już o tym było pisane.
Według recenzji z YT trzeba się pożegnać z Markiem Levinsonem czyli według mnie bezsensowny pomysł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości