Żarówki w lusterkach

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.

Żarówki w lusterkach

Postprzez kondzixxx » 13 sty 2021, o 15:41

Cześć,
mam do was pytanie odnośnie żarówek, które znajdują się pod lusterkami, samochód to lexus CT 2012r., chodzi o to, że przy otwarciu zamka się one zapalają, a gdy wyłączam samochód to praktycznie nigdy nie świecą, choć zdarzyło się czasami tak, że się świeciły, czy ktoś ogarnął tą technologię i wie o co chodzi z tym, czy po prostu to działa swoim życiem?
kondzixxx
Nowy lex user

Model Lexusa: CT200H

Re: Żarówki w lusterkach

Postprzez Rakhim » 18 sty 2021, o 01:39

W is'ie 2 gen zapalaja sie jak podejdziesz do auta i gasna przy zaplonie lub po odpaleniu, podejrzewam ze tak samo jest w ct.
Rakhim
Lex user

Model Lexusa: IS 250

Postprzez pjetrooha » 18 sty 2021, o 19:14

Chwilę po zamknięci auta, jeśli nadal będziesz blisko samochodu i antena "wyczuje" kluczyk to lampki się zapalą, stąd nieraz wrażenie, że po wyłączeniu samochodu mogą się świecić. Generalnie jak napisał Rakhim zapalają się przy podejściu do auta.
pjetrooha
Lex user

Model Lexusa: IS250 f-sport

Postprzez kondzixxx » 22 sty 2021, o 15:11

Okej, a jak z kwestią zapalania się przy wysiadaniu, kiedy już zakończyłem jazdę, bo z tego co zauważyłem nie włączają się wraz z wyłączeniem samochodu, a było czasami tak, że one się świeciły gdy wysiadałem
kondzixxx
Nowy lex user

Model Lexusa: CT200H

Powrót do Elektryka