pada chyba elektronika

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
lisek2802
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 6 cze 2011, o 00:50
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: HUNTINGDON
Kontakt:

pada chyba elektronika

Post autor: lisek2802 »

witam
w moim lexusie zaczela chyba padac elektronika ostatnio wysiadl mi panel od radia i klimatyzacji klima chodzila caly czas i nie dalo sie nic zrobic dwa dni puzniej przestala dzialac calkiem tak samo z radiem tez juz nie dziala przynajmniej gralo, nie moge otwierac szyb na panelu jako kierowca jak chce otworzyc ze strony pasażera to nie ma problemu ale ja na głownym nie moge tego zrobic nie wiem co sie dzieje wymienilem akumulator sprawdzalem bezpieczniki sa ok w poniedzialek jade do salonu toyoty moze oni cos poradzą moze ktos sie spotkal z podobnym problemem auto bylo kupione niedawno
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: pada chyba elektronika

Post autor: klexus »

objawy faktycznie dziwne i mocno niepokojące, ja bym juz dawno jechał na diagnoze w każdej chwili może silnik zgasnąć podczas jazdy a to do miłych nie należy
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: pada chyba elektronika

Post autor: Ralfx »

Wydaje mi się że takie rzeczy jak klima, radio, szybki etc działają na osobnym module i z komputerem silnika mają niewiele wspólnego więc raczej Klexus nie ma co zakładać tak czarnego scenariusza.
Czy autko miało jakieś przejścia wcześniej że takie rzeczy się dzieją?
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: pada chyba elektronika

Post autor: janasek »

A może jakiś moduł komfortu pada?

Pozdro
Luxusem jadę... :)
lisek2802
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 6 cze 2011, o 00:50
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: HUNTINGDON
Kontakt:

Re: pada chyba elektronika

Post autor: lisek2802 »

jutro jade podpiac auto pod komputer i zobczymy co wykaże znajomy mi tez cos wspominal ze moze padac moduł comfortu zobaczymy jutro w sumie to nie wiem co sie zabardzo dzialo z autem bo nie dawno bylo kupione niby wszystko bylo ok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości