kable zapłonowe is300

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
klexus
Lex Master
Posty: 1713
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:01
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Silesia
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: klexus »

przypuszczam ze to bedzie to samo co w GS300 ten sam silnik ta sama elektronika
Awatar użytkownika
hixx
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:14
Model Lexusa: is300:>
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: hixx »

Ja wiem czy Tanio?? zestwa 6 kabli NGK to jakies 280 pln tutaj sa 3 kable wiec podobna cena roznica jest taka ze płacisz za to co dostajesz:>> z tego co koles mowil to ciezko zrobic lepsze kable warto wejsc na strone i oblukac jak to wyglada.... dzisiaj odbieram i zakładam mam sekwencyjny gaz wiec sprawdze kable w pełnym zakresie:>> i dam znac:>>nawe jesli wytrzymaja 80% tego co ASO to na pewno warto
JAPAN CARS
Awatar użytkownika
hixx
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:14
Model Lexusa: is300:>
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: hixx »

hixx pisze:Ja wiem czy Tanio?? zestwa 6 kabli NGK to jakies 280 pln tutaj sa 3 kable wiec podobna cena roznica jest taka ze płacisz za to co dostajesz:>> z tego co koles mowil to ciezko zrobic lepsze kable warto wejsc na strone i oblukac jak to wyglada.... dzisiaj odbieram i zakładam mam sekwencyjny gaz wiec sprawdze kable w pełnym zakresie:>> i dam znac:>>nawe jesli wytrzymaja 80% tego co ASO to na pewno warto

KABLE DZIAŁAJA JAK NA RAZIE BARDZO DOBRZE
JAPAN CARS
carfun

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: carfun »

hixx pisze:
hixx pisze:Ja wiem czy Tanio?? zestwa 6 kabli NGK to jakies 280 pln tutaj sa 3 kable wiec podobna cena roznica jest taka ze płacisz za to co dostajesz:>> z tego co koles mowil to ciezko zrobic lepsze kable warto wejsc na strone i oblukac jak to wyglada.... dzisiaj odbieram i zakładam mam sekwencyjny gaz wiec sprawdze kable w pełnym zakresie:>> i dam znac:>>nawe jesli wytrzymaja 80% tego co ASO to na pewno warto

KABLE DZIAŁAJA JAK NA RAZIE BARDZO DOBRZE
Ja kupowałem ori w ASO nie pamiętam dokładnie ale chyba jakieś 350zł zapłaciłem za komplet, więc nie warto kombinować .
Awatar użytkownika
maniek_ls400
Lex Master
Posty: 1478
Rejestracja: 7 cze 2011, o 23:19
Model Lexusa: W221 S500
Skąd:: Piaseczno
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: maniek_ls400 »

hixx pisze:Ja wiem czy Tanio?? zestwa 6 kabli NGK to jakies 280 pln tutaj sa 3 kable wiec podobna cena roznica jest taka ze płacisz za to co dostajesz:>> z tego co koles mowil to ciezko zrobic lepsze kable warto wejsc na strone i oblukac jak to wyglada.... dzisiaj odbieram i zakładam mam sekwencyjny gaz wiec sprawdze kable w pełnym zakresie:>> i dam znac:>>nawe jesli wytrzymaja 80% tego co ASO to na pewno warto
Kiedyś do camry kupiłem kable dorabiane na zamówienie - też miały być best-of-the-best i niestety okazały się lipą. Po krótkim czasie zaczęły siać a iskra nie była odpowiednio 'mocna'. Skończyło się na kablach z ASO. Obyś tego nie doświadczył.
BTW. dlaczego chcesz wymieniać kable WN ?
Mariusz M.
Sprzedam części do LS430 2001 President Tel. 606-103-211
carfun

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: carfun »

maniek_ls400 pisze:
hixx pisze:Ja wiem czy Tanio?? zestwa 6 kabli NGK to jakies 280 pln tutaj sa 3 kable wiec podobna cena roznica jest taka ze płacisz za to co dostajesz:>> z tego co koles mowil to ciezko zrobic lepsze kable warto wejsc na strone i oblukac jak to wyglada.... dzisiaj odbieram i zakładam mam sekwencyjny gaz wiec sprawdze kable w pełnym zakresie:>> i dam znac:>>nawe jesli wytrzymaja 80% tego co ASO to na pewno warto
Kiedyś do camry kupiłem kable dorabiane na zamówienie - też miały być best-of-the-best i niestety okazały się lipą. Po krótkim czasie zaczęły siać a iskra nie była odpowiednio 'mocna'. Skończyło się na kablach z ASO. Obyś tego nie doświadczył.
BTW. dlaczego chcesz wymieniać kable WN ?
Poza tym kable są 3 a nie 6 w cenie średnio 120-130zł sztuka - rabat więc nie jest tak drogo.
Awatar użytkownika
hixx
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 19:14
Model Lexusa: is300:>
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: kable zapłonowe is300

Post autor: hixx »

Prorocze gadanie:>>> i tak się stało kable po 7 dniach PADŁY!!!!te same objawy chca mi wymienic ale mam do juz gdzies!! racja tylko ASO i koniec tematu:>
JAPAN CARS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 20 gości