[is200]Oświetlenie wewnętrzne

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
private9
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2010, o 22:20
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

[is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: private9 »

Witam, Panowie mam może śmieszne pytanko, ale nie chcę nic uszkodzić. Jak wymienić żarówkę w oświetleniu wewnątrzym, chodzi mi o to przednie przy przełącznikach od szyberdachu.
Pozdrawiam, Arek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Oświetlenie wewnętrzne IS200

Post autor: Ralfx »

Obrazek

A tak serio to nie mam IS'a ale zakładam że wystarzy podważyć szybkę płaskim śrubokrętem :) ale spoko rozumiem jak nie chcesz nic uszkodzić to poczekaj aż odpisze Ci ktoś kto robił. Ja też nie lubię jak zatrzaski łamie wszędzie :P
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
private9
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2010, o 22:20
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: private9 »

Widzę że to forum to jakaś porażka, pisze się tylko o jakiś bdetach, a jak człowiek się zapyta jak coś odkręcić to zero odpowiedzi.

Skoro to forum to jest porażka to co ty tutaj robisz?? Zawsze masz wybór a nie się spinasz
Ostatnio zmieniony 16 paź 2010, o 23:59 przez Rici, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Uwaga Administratora
Pozdrawiam, Arek.
Obrazek
Awatar użytkownika
forest
Lex Master
Posty: 3692
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:09
Model Lexusa: stanced VIP
Skąd:: WeST
Kontakt:

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: forest »

nie irytuj się człowieku... poprostu nikt tego nie robił nigdy to co mam napisać? bdety? :acute:
gdyby już ktoś wymieniał oświetlenie to dostał byś opis jak to się robi mniej więcej, ale trudno, akurat tylko Tobie się trafiła taka usterka... poprostu spróbuj sam ;)

napewno jak się komuś coś przydarzy z oświetleniem wewnętrznym to będziemy pisać w tym temacie....
SC430 '2002
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: tomekb »

jakbym mial szyberdach to bym sprawdził u elektryka i ci powiedział ale nie mam wiec nie pomoge i sie nie irytoj isów z szyberdachami u nas za duzo to nie ma
Lex

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: Lex »

"private9 napisał" Widzę że to forum to jakaś porażka, pisze się tylko o jakiś bdetach, a jak człowiek się zapyta jak coś odkręcić to zero odpowiedzi.

I kto tu jest porażką pytasz o taki bzdet i dziwisz się że nikt ci nie odpowiedział masakra , to co ty człowieku zrobisz jak ci się żarówka w domu przepali ? kogo zapytasz kto da odpowiedz ? :scratch:
Awatar użytkownika
czaplon
Lex user
Posty: 134
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:33
Model Lexusa: IS 200
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: czaplon »

Spoko, spoko, ja wymieniałem tą żaróweczkę.
Nic trudnego. Po prostu delikatnie (ale stanowczo :biggrin2: ) ściągasz plastikową maskownicę w dół (odginasz krawędź od strony środka auta). Troche jest strachu bo trzyma się mocno. Nie ma w każdym razie żadnych ukrytych śrubek, haczyków itp. Ot co cała filozofia.
private9
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2010, o 22:20
Model Lexusa: IS200
Kontakt:

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: private9 »

Dzięki czaplon za opowiedź, a Ty adminie tego zacnego forum jak możesz to mnie nie obrażaj.
Pozdrawiam, Arek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: [is200]Oświetlenie wewnętrzne

Post autor: Rici »

private9 pisze:Dzięki czaplon za opowiedź, a Ty adminie tego zacnego forum jak możesz to mnie nie obrażaj.
Private zapytałeś o coś na forum, ale forum to nie infolinia on-line czasami trzeba poczekać na odpowiedz a ty napisałeś:
private9 pisze:Widzę że to forum to jakaś porażka
Więc nie dziw się że dostałeś nie mniej miłą odpowiedz od lex-a, obrażając forum obrażasz jego użytkowników a tym bardziej Administratorów i Moderatorów. Sam dam tobie Bana przy następnym takim tekście, albo szukasz pomocy albo przyszedłeś tu nas obrażać .
Proponował bym zacząć od początku bez głupich i tekstów :acute: .

Pozdrawiam
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości