[GS300] security lock w mk2

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
Ralfx
Lex Master
Posty: 1547
Rejestracja: 3 paź 2010, o 03:56
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [GS300] security lock w mk2

Post autor: Ralfx »

W sumie aku faktycznie był słaby jak odpalałem auto. Ale to kurcze bez sensu, to za każdym razem kiedy sie akumulator wyładuje mam wydawać hajs w aso ?

Jaki ukryty guziczek w bagazniku ? O czymś zapomniałem ?
Obrazek Dołącz do Lexus-Forum na facebook.com/lexus-forum
Awatar użytkownika
jerrymaguire
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2016, o 10:48
Model Lexusa: GS300 mkII
Skąd:: śląsk
Kontakt:

Re: [GS300] security lock w mk2

Post autor: jerrymaguire »

jestem posiadaczem GS300, rocznik 98 od miesiąca i dopadło mnie to samo. Niestety błędnie wbiłem pin ipokazał się komunikat znany niektórym: SECURITY LOCK.
Główkowałem 2 dni czytając wszystkie forum lexusa, głównie z USA i GB. Dzwoniłem po specach i każdy prosił o wyjęcie całej stacji multimedialnej.Serwis LExusa w Katowicach powiedział, że na 90% poradzi sobie z tym ale za 550zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wg mnie rozbój w biały dzień. Dało mi to do myślenia, zerknąłem raz jeszcze do książki serwisowej, zobaczyłem,że ten sam model radia ma LS400. Szukałem więc wg tego klucza i znalazłem. Mało tego instrukcja działą i rozkodowałem a właściwie odblokowałem radio w niecałą minutę.
Polecam wszystkim, którzy mają ten problem lub ewentulanie się z owym spotka:



Turn the ignition switch to the ON position (combination meter warning lights illuminated)

While pressing CLIMATE and AUDIO switches simultaneously, turn the HEADLIGHT CONTROL SWITCH in the following sequence:

OFF~SIDE LIGHTS~OFF~SIDE LIGHTS~OFF~SIDE LIGHTS

The SYSTEM CHECK will become displayed on the screen. It will take approx. 30 seconds for the check to be completed - the display will change from CHECKING to OK

Once all the function checks display OK then press MENU. The DIAGMENU will be displayed

Starting with the AUDIO button, follow the sequence:

AUDIO~DESTINATION~AUDIO~DESTINATION~AUDIO~DESTINATION

The SECURITY menu will be displayed. Using the numeric keys enter 440215. Press ENTER

The displaywill return to the DIAGMENU. Switch the IGNITION SWITCH to the OFF position. The security code is now cleared - the unit will operate normally.

PLease ensure that a new security code is re-entered with the customers knowled
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, o 12:13 przez jerrymaguire, łącznie zmieniany 1 raz.
Igi
Lex user
Posty: 35
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 16:43
Model Lexusa: Lexus GS300 '02
Skąd:: Bolesławiec
Lokalizacja: Bolesławiec
Kontakt:

Re: [GS300] security lock w mk2

Post autor: Igi »

A ja polecam wejść w opcje z poziomu radia normalnie i wyłączyć sobie to jeśli jeszcze pamiętamy pin :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości