Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
lukas78
Lex Master
Posty: 1201
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:08
Model Lexusa: IS200-> GS 300-> GS 430
Skąd:: CT.
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: lukas78 »

da_rk pisze:Fajnie to wygląda z tymi ledami w kloszach, ale z tego co się orientuje to kompletnie nie nadaje się do jazdy nocą. I w każdym sklepie i na aukcji jest to wyraźnie zaznaczone. Więc nie wiem czy to jest takie dobre rozwiązanie :/
Nie miałem na myśli tych konkretnych żarówek smd led, tylko chodziło mi bardziej o układ sd-2, który podpiąć możesz pod normalne żarówki, które masz w długich.
<Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach>
da_rk
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:24
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poczesna
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: da_rk »

No kurcze faktycznie ten układ do sterowania światłami dziennymi SD-2 bardzo fajny!! Pytanie tylko gdzie to można kupić, bo na allegro już nie widzę aukcji :/ A po głębszym zastanowieniu i przeczytaniu na stronce jak to działa, to faktycznie godne uwagi i fajniejsze rozwiązanie niż LEDy gdziekolwiek przyklejone ;P Ma ktoś namiary gdzie można to kupić?
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: carinus »

Poczekaj na wznowienie aukcjii.Powinno się niebawem pojawic,chyba że nastąpił problem z produkcją zestawu.
da_rk
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:24
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poczesna
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: da_rk »

A ma może ktoś jakieś namiary na sklep (oprócz serwisów Lexusa) gdzie mógłbym kupić oryginalne nowe reflektory? Bo w serwisie pewnie krzykną za to kosmiczną cenę! :/
Awatar użytkownika
Mariano
Lex user
Posty: 152
Rejestracja: 23 paź 2011, o 19:05
Model Lexusa: Był IS200 jest GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: Mariano »

da_rk pisze:Kurcze jak kupiłem lexa koleś mi mówił, że lampy były wymieniane ale nie spytałem się jakie były oryginalnie. A nie da się jakoś tego sprawdzić w tej chwili czy z fabryki wyszedł z xenonami? :/
puść mi Vina na PW to postaram się jutro sprawdzić
DIESEL AUTORYZOWANY SERWIS DELPHI, NAPRAWY UKŁADÓW WTRYSKOWYCH DIESEL WSZYSTKICH MAREK
lukaszb24
Lex user
Posty: 114
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:25
Model Lexusa: IS200
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: lukaszb24 »

da_rk pisze:Kurcze jak kupiłem lexa koleś mi mówił, że lampy były wymieniane ale nie spytałem się jakie były oryginalnie. A nie da się jakoś tego sprawdzić w tej chwili czy z fabryki wyszedł z xenonami? W którym miejscu szukać tego silniczka bo jeżeli były xenony a zostały wymienione na zwykłe reflektory to silniczek powinien zostać.
A jeszcze takie pytanie, w xenonach starego typu było w ogóle samo poziomowanie? Wydawało mi się zawsze, że to weszło dopiero od xenonów soczewkowych :/

Jesli miales ksenon to na pewno miales samopoziomowanie. Aby to sprawdzic poprostu wlacz zaplon i popatrz czy na liczniku nie masz kontrolki od samopoziomowania ( taki reflektor i chyba strzalki gora dol).
Bynajmniej ja tak mam w angielskim IS300 z oryginalnym ksenonem
da_rk
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:24
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poczesna
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: da_rk »

Niestety nie mam takiej kontrolki, mam ręczne ustawianie wysokości reflektorów pokrętłem, więc ksenonów nie było :/ A z zakładaniem oryginalnych mówicie, że nie ma sensu się bawić?
Awatar użytkownika
carinus
Lex Master
Posty: 1843
Rejestracja: 28 lis 2010, o 19:29
Model Lexusa: RX400h,IS220d
Skąd:: lubuskie/Belgia
Kontakt:

Re: Lexus IS200 - Oryginalne Xenony

Post autor: carinus »

Sens zawsze jest bo jednak to światło jest znacznie lepsze niż uzyskane ze zwykłej żarówki.
Piterek870
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 15 lip 2014, o 21:07
Model Lexusa: is200
Skąd:: Strzegom
Kontakt:

Problem z Lampami w IS200

Post autor: Piterek870 »

Witam wszystkich.
Od niedawna jestem posiadaczem Lexa IS200, autko posiada angielskie lampy, kupiłem xenonowe ale nie pasują, żarówki tez nie pasują. Przerabiał ktoś takie lampy już?? Pomóżcie prosze!!!!
Awatar użytkownika
bamss
Lex Driver
Posty: 422
Rejestracja: 2 paź 2013, o 23:17
Model Lexusa: is250
Skąd:: jaworzno
Kontakt:

Re: Problem z Lampami w IS200

Post autor: bamss »

a co masz innego w lampach z uk ? poza tym ze swieca w druga strone.. zarowki sa takie same :)
https://www.facebook.com/is250bams/?fref=ts Auto-Elektronika -naprawy komputerow airbag liczniki CarAudio-zabudowy w ofercie Vibie, DigitalDesigns,Alpine,Gms i wiele innych 662032092
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości