[ is200]problem z prawym lusterkiem

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: strokus20 »

Naprawiłem po części lusterko, rozebrałem boczek drzwi i okazało sie ze wtyczka jest oczywiście ale odcięta, z lusterka wychodziło chyba 5 kabelków a z wiązki 7 skręciłem je według kolorów (dwa były czarne trochę grubsze od pozostałych) a dwa pozostałe zostawiłem luzne bo nie było za bardzo do czego ich połączyc. Lusterko ustawia sie dobrze bez problemów ale sie nie składa (lewe bez zarzutu pracuje) grzanie też nie wiem czy jest sprawdze może nie długo. Może ktos zmieniał lusterko i nie było ono wyposażone w składanie jak myślicie?
Awatar użytkownika
LinkPL
Lex Maniak
Posty: 792
Rejestracja: 9 lis 2010, o 00:59
Model Lexusa: RX 500h
Skąd:: Iłża
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: LinkPL »

strokus20 pisze:Naprawiłem po części lusterko, rozebrałem boczek drzwi i okazało sie ze wtyczka jest oczywiście ale odcięta, z lusterka wychodziło chyba 5 kabelków a z wiązki 7 skręciłem je według kolorów (dwa były czarne trochę grubsze od pozostałych) a dwa pozostałe zostawiłem luzne bo nie było za bardzo do czego ich połączyc. Lusterko ustawia sie dobrze bez problemów ale sie nie składa (lewe bez zarzutu pracuje) grzanie też nie wiem czy jest sprawdze może nie długo. Może ktos zmieniał lusterko i nie było ono wyposażone w składanie jak myślicie?
Rozbierz lusterko i będziesz widział czy jest napęd czy nie. Może jakiś zmyślny majster wyjął i założył do golfa ... ;)
Raczej nie było wersji bez składanych lusterek.

Czarne przewody to prawdopodobnie masa jedna na ogrzewanie, druga na zamykanie i otwieranie ... ale nie pamiętam do końca więc sprawdź ... (miernikiem ...)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, o 23:14 przez LinkPL, łącznie zmieniany 1 raz.
How far We can go ...
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: janasek »

Rozbierz maskownice prawego lusterka i sprawdz ile kabli wchodzi/wychodzi z kostki bo moim zdaniem nie podłaczyłeś wszystkiego. Sprawdz również czy kostki są identyczne. A nie pomyliłeś czarnych kabli bo to może nie być wszystko jedno.

Pozdro
Luxusem jadę... :)
strokus20
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 1 lut 2012, o 16:31
Model Lexusa: is 200 :)
Skąd:: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Re: [ is200]problem z prawym lusterkiem

Post autor: strokus20 »

No właśnie nie wiem czy dobrze te czarne kable podpiąłem.A jak rozebrac to lusterko?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości