[IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
Bania
Lex user
Posty: 72
Rejestracja: 12 lis 2011, o 12:59
Model Lexusa: IS200 A/T
Skąd:: T K
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: Bania »

Z tym, że to co sprzedają na allegro to przeważnie bez przetwornicy i autopoziomowania, sam się czaje na komplet ori xenonów ;)
...no matter how hard u try, u can't stop me now...
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: tomekb »

samopoziomowanie to odrebny system musi byc silniczek i czujnik który sie zkałada gdzies na tylnym wahaczu
przetwornice i żarniki nie problem zestaw ok 300PLN i działa juz mi 3 lata tylko ze w niehomologowanych lampach hehhe
Lampy maja homologacje na xenon a to juz duzy plus podczas kontroli i wizycie na stacji
Awatar użytkownika
Flash
Lex user
Posty: 83
Rejestracja: 16 paź 2010, o 20:27
Model Lexusa: IS200; IS300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: Flash »

Gdyby ktoś miał ochotę, mam do sprzedania dwie lampy xenon ori z przetwornicami, jedna bez zaślepki i do "odkurzenia"
da_rk
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:24
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Poczesna
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: da_rk »

Nie orientujecie się czy jest możliwość podpięcia poziomowania z lampy tradycyjnej za pomocą potencjometru przy kierownicy, zamiast silniczka od samo poziomowania w oryginalnym xenonie?
Lex

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: Lex »

tomekb pisze:zestaw ok 300PLN i działa juz mi 3 lata
spora cena która się do dziś utrzymuje za niektóre zestawy i to mnie właśnie zastanawia ten sam zestaw hid u jednego kosztuje 90 zł a u innego około 300zł tz. doczytałem że niby cyfrowe itd ale coś mi się zdaje że to naciąganie

przykład

300zł http://allegro.pl/zestaw-max-xenon-hid- ... 72250.html

90zł http://allegro.pl/zestaw-hid-xenony-h1- ... 31768.html
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: tomekb »

tu chodz i nie tylko o przetwornice tylko o żarówki i uwiez mi naprawde sa róznice w jakosci bo mam hidy załozone u siebie tansze swiecily mi tylko 25000km drozsze juz swieca 45000 i daja lepsza smuge swiatła. wszystkie byly z tej samej firmy tylko w roznej cenie. W chinach mozesz zamowic wszystko w kazdej jakosci.
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: Travis »

tomekb pisze:tu chodz i nie tylko o przetwornice tylko o żarówki i uwiez mi naprawde sa róznice w jakosci bo mam hidy załozone u siebie tansze swiecily mi tylko 25000km drozsze juz swieca 45000 i daja lepsza smuge swiatła. wszystkie byly z tej samej firmy tylko w roznej cenie. W chinach mozesz zamowic wszystko w kazdej jakosci.
Tomek Ty masz te hidy zamontowane w zwykłej lampie halogenowej? Nie czepia się policja lub na przeglądach?
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: tomekb »

heheh policja nie wogle mam spryski to juz nie szukaja pewnie jakbym za bardzo kozaczyl to by szukali szyby mam ciemnie juz 3 lata i jakos do lexa jeszce sie nie przyczepili nawet podczas kontroli rutynowej, przeglady wiadomo ze mam ciemne szyby itp trza kombinowac ale z przegladem nie ma problemu mozna zawsze zmienic na 1 h zarowke na zwykla hidy sa plug and play wiec nie ma problemu
Awatar użytkownika
Travis
Lex Master
Posty: 1441
Rejestracja: 8 gru 2010, o 14:33
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Nowy Targ
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: Travis »

możesz mi podać link do takiego zestawu hid? Chyba się zastanowię i przed sprzedażą lexa zamontuje mu xenon. Jeżeli jest tylko możliwość przed przeglądem założenia zwykłej żarówki żeby się nie czepiali :) no i pytanie czy nie lepiej założyć soczewkę?
tomekb
Lex Master
Posty: 2643
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:07
Model Lexusa: Avensis t25 1,8 aut, rx300 2gen.
Skąd:: Sosnowiec, Będzin
Lokalizacja: Sosnowiec, Będzin
Kontakt:

Re: [IS 200] Xenon, Bixenon, HID

Post autor: tomekb »

soczewka bedzie troche lepiej swiecic ale jak chcesz auto sprzedasz nie ma sensu pozatym soczewka bedzie bardziej wygladac podpalowo gdyz is mk1 nigdy z soczewka nie byl ja kupilem http://www.c-t-s.pl osobiscie mozesz zadzwonic i powiedziec ze od tomka berezowskiego to ci taniej puszcza powiedz tylko ze chcesz lepsze zarniki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości