IS200 - podgrzewanie foteli

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Odp: IS200 - podgrzewanie foteli

Post autor: Damian87 »

Mam takie pytanie do tych którzy mają grzane fotele z alkantarą, otóż jak dajmy na to jedziecie w trasie rozgrzanym już autem a fotel pasażera jest pusty i włączycie grzanie to czy czuć ciepło po położeniu ręki?
Pytam bo u mnie jakoś dziwnie to wszystko działa, raz fotele grzeją fajnie wszędzie tam gdzie są maty jest miło:grin: a raz trzeba mocno docisnąć zadkiem żeby coś poczuć...:shock:
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: IS200 - podgrzewanie foteli

Post autor: kupiec1985 »

ja mam bez alkantary , ale jeśli chodzi o fotel kierowcy czy pasażera to grzeje dopiero gdy jakiś ciężar na nim siądzie , np, fotel pasażera wtedy kiedy mata w fotelu wyczuje ciężar i zacznie mrygac światełko od pasów , to są chyba te czujniki co odpowiadają za zadziałanie poduszek , bez tego nie grzeje , przynajmniej u mnie, a skóra zimna z rana :P
Awatar użytkownika
Damian87
Lex Driver
Posty: 687
Rejestracja: 11 lip 2011, o 14:53
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: IS200 - podgrzewanie foteli

Post autor: Damian87 »

kupiec1985 pisze:ja mam bez alkantary , ale jeśli chodzi o fotel kierowcy czy pasażera to grzeje dopiero gdy jakiś ciężar na nim siądzie , np, fotel pasażera wtedy kiedy mata w fotelu wyczuje ciężar i zacznie mrygac światełko od pasów , to są chyba te czujniki co odpowiadają za zadziałanie poduszek , bez tego nie grzeje , przynajmniej u mnie, a skóra zimna z rana :P
jeśli chodzi Ci o to że na fotelu pasażera maty zaczynają grzać dopiero jak ktoś usiądzie i czujnik to wykryje to nie wiem... kiedyś pomierzyłem i napięcie idzie na maty niezależnie czy czujnik mryga czy nie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości