Wymiana żarówski XENON w IS220D

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
gregski
Lex user
Posty: 124
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 20:02
Model Lexusa: RX450h
Skąd:: BLN
Kontakt:

Wymiana żarówski XENON w IS220D

Post autor: gregski »

Tez mi gasnie jeden zarnik po kilku minutach jazdy, wlaczenie i wylaczenie swiatel uruchamia go ponownie...
Moje zdaje sie fabryczne, osmioletnie juz zarniki maja malo niebieski kolor, wie ktos ile to kelvinow? Chcial bym kupic podobnie cieple nowe...
Awatar użytkownika
szyman_leo
Lex user
Posty: 198
Rejestracja: 24 lut 2015, o 00:28
Model Lexusa: NX300h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana żarówski XENON w IS220D

Post autor: szyman_leo »

Ważniejsza jest jakość światła, nie kolor. Weź standard 4300K lub ewentualnie 4600K.
Potrzeby NoPb95 NX300h Obrazek i wcześniejsze pijawki CT200h Obrazek IS250 Obrazek
Awatar użytkownika
eMeM
Lex user
Posty: 45
Rejestracja: 2 lut 2016, o 18:30
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Stargard
Kontakt:

Re: Wymiana żarówski XENON w IS220D

Post autor: eMeM »

adeq4 pisze:Do 300zł kupisz komplet ori osram. Ludzie polecają xenotec i bosma. Chociaż ja te drugie będę odsyłał po 3msc na gwarancję, bo jeden żarnik u mnie padł.
Nie wiem kto polecał Bosmę, unikać jak ognia bo padają na potęgę w IS-ach, właśnie po 3 miesiącach, najmocniejsze egzemplarze wytrzymają może 6 msc ....

Miałem komplet 6000K od Bosmy (komplet 260 PLN) i odsyłałem w ciągu 12-miesięcznej gwarancji po 3 razy lewą i prawą. Po skończeniu gwarancji jak już padły po raz kolejny to zamontowałem ori Osram 4300K (komplet 300 PLN) i żadnych problemów z wypalaniem - fakt nie świecą zimnym białym wpadającym w niebieski, ale chociaż świecą ....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości