Is 200 problem z kontrolkami/przekaźnikami

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Is 200 problem z kontrolkami/przekaźnikami

Post autor: Jarek.K »

Minął rok wszystko na chodzie problemów brak.mam zreszta dobrego elektryka który ogarnia takie tematy i trafiają do niego najgorsze przypadki.A skoro alarm odłączony musieli już coś grzebać.
marcin86
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2014, o 15:01
Model Lexusa: is200
Skąd:: warszawa
Kontakt:

Re: Is 200 problem z kontrolkami/przekaźnikami

Post autor: marcin86 »

Witam mam pytanie. Dzisiaj jadąc moim lexusem is200 padly mi kontrolki predkościomierza,spalania,obrotomierza, a takrze zapaliły sie kontrolki od oleju, recznego i jeszcze jakich którego nie znam. Czy moze mi ktoś pomóc dodam iż po podpieciu dokompa wyskoczył błąd czyjnika predkości.
Awatar użytkownika
DanLexus
Lex Driver
Posty: 521
Rejestracja: 15 sie 2014, o 21:16
Model Lexusa: SC300
Skąd:: Tarnów
Kontakt:

Re: Is 200 problem z kontrolkami/przekaźnikami

Post autor: DanLexus »

marcin86 pisze:Witam mam pytanie. Dzisiaj jadąc moim lexusem is200 padly mi kontrolki predkościomierza,spalania,obrotomierza, a takrze zapaliły sie kontrolki od oleju, recznego i jeszcze jakich którego nie znam. Czy moze mi ktoś pomóc dodam iż po podpieciu dokompa wyskoczył błąd czyjnika predkości.
Podobny przypadek był już opisany w tym wątku.
Jarek.K pisze:Problem rozwiązany...koszt żaden pokryte nalotem bezpieczniki przeczyszczone gniazda bezpieczników i wymienione około 20szt. i problem przestał istnieć wszystko działa na komp. bez błędów.
Zajrzyj do puszki z bezpiecznikami na początek. Możesz też sprawdzić na desce rozdzielczej czy ładowany jest akumulator - tzn jakie ma napięcie. Jeśli tam niby wszystko OK to szukaj dobrego elektryka który Ci to ogarnie
Supras are just a hatchback SC300
Jarek.K
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 15:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Piotrków Tryb
Kontakt:

Is 200 problem z kontrolkami/przekaźnikami

Post autor: Jarek.K »

Dokładnie to samo co u mnie co wcześniej opisałem.Zaśniedziale bezpieczników puszczę na słupku pasażera:)Wyczyścić styki bezpieczników bezpieczniki wymienić i po sprawie:)
wojtekb93
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 16 gru 2014, o 16:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Staszów
Kontakt:

Re: Is 200 problem z kontrolkami/przekaźnikami

Post autor: wojtekb93 »

Witam . Mam ten sam problem tylko u mnie po wyłączeniu silnika pyka bezpiecznik od abs i jak mocno wcisne pedal hamulca zaseieca się vcs . Czy może być zwarcie w czujniku absu?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości